Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Szerintetek megkapom a tartozá...

Szerintetek megkapom a tartozásomat?

Figyelt kérdés

Feljelentettem egy nöt sikkasztás miatt 150 000ft.

Bíroság stb. Végrehajtó. Azt mondták h már nincs munkahelye s csak az ingatlanával tudják behajtani. 9000ft , majd 6600ft FIZETTEM.

szerintetek megvenné bárki is a szepetneki házát?

nem akarják közölni velem h mi van akkor ha nem tudják azt eladni.

nem mondhattam azt h megvárom míg lesz munkahelye. rámkényszeritették ezt az ingatlan árverezést.



2018. febr. 13. 11:50
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
segíts neki eladni a házát, a szomszédoknak jelezd hogy van egy eladó ház, adj fel hirdetést, ha lehetséges.
2018. febr. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

az ismeröseimnek biztos nem kell. hírdetést nem adhatok. nincs is rá időm.

az zavar h megsem mondták h mi van akkor ha nem tudják eladni. rám van kényszerítve az egész.

2018. febr. 13. 15:04
 3/7 A kérdező kommentje:

ja és külkönben írtam a nönek h ha kifizet-bár a bírósági intést túllépte én ejtem a házának az egész eljárását.

-bár lehet h nem engedik a végrehajtók.

szerintetek?

2018. febr. 13. 15:06
 4/7 xswerdy ***** válasza:
zavaros egy kicsit amit írsz. a sikkasztás büntető ügy. Ha tartozik neked, és erről jogerős határozatod van, akkor az végrehajtható. Ha nincs munkabére, lehet pénze a bankban, lehet ingósága. Ezekből lehet foglalni. 150e Ft tartozásért az ingatlant nem fogják elárverezni. Ha meg kifizet, akkor mit kellene még végrehajtani? Akkor nyilván leáll a végrehajtás. Amúgy rengetegen azután fizetnek, hogy elindul az árverés. Ezért van annyi törölt árverés.
2018. febr. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszi szépen a választ.

nekem azt mondták h nem vehetik el a pénzét és nem adhatják át nekem.

nincs munkája. csak a ház van a nevén.

kérdeztem de nem mondták h ha kifizet akkor leáll -e az egész dolog.

a társaim azt mondják h mindenképp behajtják amivel tartozik.

de a végrehajtó azt miondta csak h 4 hónapig ha senki nem veszi meg az ingatlant aklkor nem tudják behajtani. mintha leszarnák az egészet h vagy betudják hajtani v nem.

tényleg köszi a választ., reméálem h kifizet a nö és ejthetem ezt a házárverést.

2018. febr. 13. 20:34
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát, mifelénk ezt tanulópénznek hívják, kérdező. Szerintem sokat nem tudsz tenni. A nőnek nincs pénze, a ház meg nyilván olyan állapotban van, hogy a kutyának sem kell.

150 000 Ft meg különben sem olyan volumen, amiért bárki is törné magát.

2018. febr. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

szerencsére mégis kifizet. írtam neki és a lányának is. a lányával jóban vagyok. a lánya hurcolja el a végrehejtókhoz h kifizessen. a végrehajtók pedig persze elfogadják és írásban rögzítik.

150 000ft -ért igenis töröm magam, mert az anyámmal összevesztem. megbízott bennem h nem ejt át senki. így bizonyítom azt neki h átvertek, de nem hagytam magam és h nagyon sokat tanultam belöle és soha nem lesz ijen. soha nem aggódott értem egy cseppet sem és erre büszke vagyok. nemugy, mint a testvéremre. miatta sokat aggódott és aggódik. őt többször becsapták és hagyta magát. bizonyíítom is h van annyi eszem h felmérjem a helyzetet h a ház a kutyának se kellene. és h keresek más megoldásokat is. de már tényleg örülök h végre vége lesz.

2018. febr. 14. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!