Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » OTP Ingatlan vásárlás?

Pokiloki kérdése:

OTP Ingatlan vásárlás?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Házvásárlás előtt állok , és a kiszemelt ház az OTP ingatlan. Gondolom azért OTP ingatlan mert a bank tulajdona. Az lenne a kérdésem , hogy ebben az esetben meg van adva a ház értéke ami 14 millió forint. A hirdetési ár ebben az esetben az eladási ár is , vagy itt is lehet alkudni az árból? Bocsi a hülye kérdésért de először csinálok ilyet , és ezt nem nagyon értem h akkor most ha alkudok akkor kivel , és mennyit lehet stb. Előre is köszi a választ.
2018. febr. 26. 11:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Az OTP Ingatlanpont munkatársai és partnerei jelentős részben egyedi, máshol nem elérhető ingatlanokat kínálnak az ingatlanpiacnak megfelelő aktuális árszinten, az OTP Bank által biztosított, kedvezményes és felelős hitelkonstrukciókkal. Kínálatunkban túlnyomórészt piaci megbízású ingatlanok szerepelnek, de a portfóliónkban megtalálhatók még az OTP Csoport tulajdonában lévő használt és új építésű ingatlanok is. Az új építésű ingatlanok után érdeklődők több száz, azonnal vagy rövid időn belül költözhető új otthon közül választhatnak.
2018. febr. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én OTPIngatlanos nyaralót vettem és több mint 10%-ot tudtam alkudni.

Az OTPIngatlan nem árverezett ingatlan, hanem ingatlanügynökség.

2018. febr. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 xswerdy ***** válasza:
az otp ingatlan egy ugyan olyan ingatlan ügynökség, mint a többi, csak az otp csoport tagja. Ugyan úgy alkudhatsz, mint bárkivel.
2018. febr. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat.
2018. febr. 26. 19:18
 5/5 anonim ***** válasza:
Az OTP Ingatlanpont az Otp Bankcsoport tagja, ingatlanközvetítő cége. Ugyanolyan, mint bármely ingatlanos cég. És igen, árul banki visszavett, bebukott hitelű ingatlanokat is. Felhívod az ingatlanost megkérdezed, hogy meséljen neked erről a házról.
2018. febr. 28. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!