Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Lakás vásárláshoz ki milyen...

Lakás vásárláshoz ki milyen banki hitelet ajánlana?

Figyelt kérdés

#Pl: OTP #K&H STB
2018. febr. 28. 12:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lakáshitelt.
2018. febr. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
Fundamenta (vagy más) lakáskassza áthidaló kölcsön
2018. febr. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az 1-esnél a pont.
2018. febr. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez ezeregy dologtól függ kezdve az ingatlantól és a béredtől egészen a jelenlegi banki akciókig.


Menj el egy banki hiteltanácsadóhoz - függetlenhez, ne a bankihoz, mert ezek összeírják neked az ajánlatokat az igényeid és lehetőségeid szerint.

Ez most nem reklám, de nekem nagyon segített, hogy leültem beszélni egy ilyen emberrel, aki elmagyarázott sok mindent, de erőltetni nem erőltetett semmit. Aztán elküldte a 10 legjobb ajánlatot a választásomhoz, és még utána is csipkedte a bankot, tulajdonképpen rekordidő alatt kaptunk hitelt.

2018. márc. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja és ez a szolgáltatás neked full ingyenes. A bankok fizetik a hiteltanácsadókat, egy fix jutalékban.
2018. márc. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Persze 4-5, mert a közvetítő biztos nem azt fogja ajánlani, aki a legtöbbet fizeti neki, hanem azt, aki neked a legjobb...

Ne nevettess már.


Beszéltem anno én is ilyen emberrel. Fedezetbevonás kellett volna szerinte, és horror törlesztőt mondott. Bementünk pár bankba is, és láss csodát, jobb feltételeket mondtak. Végül az Erste mellett döntöttünk, és az ügyintéző mindnkit sürgetett, mindig felhívott, ha kellett valami, vagy hogy hogy halad a dolog. Nagygon gyorsan alá lett írva a hitelszerződésünk. Fedezetnek elég volt a vásárolt ingatlan, és a törlesztő sem lett olyan sok, mint amit a közvetítő monott...

2018. márc. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

6# Sok a kókler ez tény, de nekem pl. a független ügyintézőnkkel volt nagyon pozitív tapasztalatom, míg a bankokkal nem voltam megelégedve.

Amikor az ember leül tárgyalni egy hitelügyintézővel, már tisztában kell lennie azzal, hogy mely bankok számára a legkedvezőbbek, így tök mindegy mit hoz, vissza lehet utasítani és kérni lehet, hogy mely bankoktól hozzon ajánlatokat. Ha személyesen bemegyek valamelyik bankba, akkor is leszűröm valahogy, hogy hova érdemes bemenni egyáltalán. Ezt a lépést nem lehet kihagyni, viszont a független ügyintéző egyszerre tett elém több ajánlatot, így egy csomó időt megspórolt nekem, arról nem is beszélve, hogy mindent elintézett helyettünk. Nekem csak pozitív élményem van, míg a bankokban csak hülyének néztek kb.

2018. márc. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!