Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Hol lehet ingatlan eladást...

Hol lehet ingatlan eladást ingyen hirdetni?

Figyelt kérdés
Párat ismerek ingatlan.com ingatlanbazár---de biztos van több is

2018. márc. 6. 11:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Jófogás
2018. márc. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
47%

Facebookon. Marketplace, és a csoportok.

Honlapok:

Otthontérkép. Van olyan is hogy ingatlantájoló, azt most nem tudom, nézd meg.

Jófogáson az előresorolásért fizetsz.

Általában ingyenesen fotó nélkül lehet hirdetni. Ingatlan esetében ugye ez elég gáz. A fényképest ebben az esetben biztos többen megnézik. Esetleg ez lelassíthatja az eladást, arra gondolj majd.

2018. márc. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A Jófogáson nem kell fizetni a fényképért.

Talán 8 db képet lehet feltenni, már nem emlékszem.

Az előresorolásért meg ne fizess egy fillért sem, mert mindenki végignézi az egész kínálatot azon a területen ami érdekli.

Ha meg nem érdekli, akkor ha te vagy az első, akkor sem fogja érdekelni.

2018. márc. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem azt mondtam, hogy a jófogáson fizetni kell a fényképért. Az előresorolásért kell fizetni. Egyyébként ha egy pár cipőt akarok eladni, annak az előresorolásáért is pénzt kér a jófogás, nem is keveset, csak azt nem fizetem ki. De az csak egy cipő! Debrecenben, ha beírom a jófogáson hogy konvektoros fűtésű 40-60 m2 közötti lakás, kijön 852 darab. Az én vevőimnek pont ugyanennyi fog kijönni. Te ne fizess az előresorolásért, de én majd fogok, hogy az én lakásom ne a 852. legyen két hét múlva, mert eladni akarom, nem árulni. Ugyanis mindennap kerülnek fel új hirdetések, az ingatlanos cégek számítógépes rendszere pedig minden éjjel előresorolja a hirdetéseiket.

Kivéve ha egy 30 lelkes faluban laksz és hirdetsz.

2018. márc. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!