Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Milyen lakásvásárlási támogatá...

Milyen lakásvásárlási támogatása van egy egyedülálló 20 évesnek?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 8. 17:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
68%

Szülői?


Erről a négyről tudok:

- LTP

- Bérenkívüli

- Önsegélyező (ez csak hitel törlesztés)

- Illetékkedvezmény

2018. ápr. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
24%
Egyébként most olyan alacsonyak a hitelek THM-jei, hogy őrültség nem hitelre venni. Sok százezret lehet nyerni a hitellel, annak ellenére, hogy sok megy el kamatra, ami azért nem vicc.
2018. ápr. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
53%

Jól olvastátok kérdezők a kérdést ??

EGYEDÜL ÁLLÓ 20 ÉVES !!

Szülők,nagy szülők,a többit felejtsed el .

Egyedül álló vállalkozó sem kap,aki már több mint 10 éve dolgozik,és semmilyen elmaradási költsége nem volt .

2018. ápr. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
78%
Bocs,válaszolókat kellett volna írnom,de a válaszok olvasása után annyira fel ment a cukrom,hogy még én is megkeveredte m. 1 ft ot nem lehet kicsikarni kölcsön .
2018. ápr. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Egyes helyeken ad az önkormányzat első lakáshoz.
2018. ápr. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

ma 17:16


támogatást kérdezett, nem hitelt...

2018. ápr. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
0%

18:33 - én kérek elnézést, hogy merek ötleteket adni, hogy hogyan kezelje a hitelt. Egyébként meglepődnék, hogy a kérdezőnek akkor vagyona lenne, hogy hitel nélkül tudjon lakást venni.


Nem értem, hogy miért kellet az első két válaszomat lehúzni. Azok mind támogatások IQ fighterek.

2018. ápr. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
42%
Én mindenesere minden ötletet megköszönök, hasonló cipőben járok és engem érdekel minden megoldás. Fűtéstámogatásban is gondolkozom. Pl. megvenni egy konvektoros házat és radiátoros kombi cirkót építeni ki rá. Az állam a 40%-át támogatja a ház értékesebb lesz mert magasabb a komfortfokozata s az sem utolsó szempont hogy vadonatuj lesz a fütésrendszer nem pedig egy kétesélyes használt. Ha a szigeteléstis megsináltatjuk akkor 50%-át támogatják a kettőnek mert 2 féle támogatást használunk ki. Tehát ha mondjuk annyival olcsóbb házat veszünk mert a vakolat gyatra s megcsináltatjuk s az állam a felét odaadja ez is egyfajta lakás ártámogatás, mégha nem is annyira célzottan ahogyan a kérdés szól. És 60% támogatás van ha háromféle dologra pályázunk. Ha pl. a harmadik napelem vagy napkollektor akkor kevesebbe kerül minden mint a fele s ez utóbbi csökkenti a rezsit. Hogy mennyivel az jó kérdés, de ha pl. az említett hitelt törlesztőrészletét kiváltja akkor a gyakorlatban azonnal beépül a vételárba. Ez akkor 3 ötlet tőlem amiből az első kettő egyértelmüen támogatásnak hat.
2018. ápr. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Engem meg az érdekelne, hogy egyedülálló negyvenesnek milyen támogatást adnak lakásvásárlásra.

Fogadjunk, hogy egyedülálló húszéves első lakás vásárlásra kap valami kedvezményt.

2018. ápr. 9. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
amiket én irtam azok kor és létszámfüggetlenek
2018. ápr. 9. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!