Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Él valaki Bagon? Mindenhol...

Él valaki Bagon? Mindenhol mást olvasok, egyik ingatlanos azt mondja, sok a cigány arra, másik, hogy csak egy részén, a többi jó. Milyen arra élni?

Figyelt kérdés
2018. máj. 3. 21:49
 1/4 anonim ***** válasza:
74%

Javasl9m, ha érdekel, menj el, tölts el ott pár délutánt, a helyi kocsmákat is érdemes meglátogatni, főleg péntek szombat délután-este...

Én így keresgéltem a falvamat, első szempontom nekem is a cigányok voltak...

Aztán keresgélés közben rájöttem, hogy alja nép mindenhol van, de korántsem biztos, hogy cigány...

Végül olyan mellett döntöttem, ahol a lakosság 1/3-a cigány... 6 éve élek itt, de ma is ide költöznék.

Volt olyan falu a listámban, ahol mindenki habzó szájjal hírdette, hogy ide aztán cigány a lábát se meri betenni, de cigó nélkül is volt 2db frissen szabadult gyilkosa a falunak, és második ott töltött este megvertek a kocsmában, mert féltékenyek lettek a feleségemre, be akarták neki bizonyítani, hogy nem vagyok férfi... ők ebben mérték.

2018. máj. 4. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nincs bajom a cigányokkal, de tervbe kell venni,hogy pl. ha óvodás/iskolás korú gyerek van a családban ott igenis számít,hogy az intézményekben milyen az arány.

És fontos a szomszédság is. Ha konkrétan a szomszéddal nincs is bajod de a családdal/társasággal/rokonsággal már akár lehet is.


A falu fejlődése is elmaradottabb ott, ahol sok a cigány, rosszabb a falukép.


Manapság már viszont sokan dolgoznak közülük is, tehát nem lehet általánosítani.

Az ingatlanok értéke is jóval kevesebb ezekben a falvakban.

2018. máj. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudnak halkan beszélni, harsog a lakodalmas rock, ha isznak, előkerülnek a kések.
2018. máj. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyeske:

„féltékenyek lettek a feleségemre”

Mit hadoválsz te össze-vissza?

2018. júl. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!