Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Hol a legérdemesebb Magyarorsz...

Hol a legérdemesebb Magyarországon letelepedni?

Figyelt kérdés
Budapesten kivül milyen elhetőbb városokat ajánlonátok?

2018. máj. 14. 21:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Gazdasági szempontból Észak-Dunántúl. (Győr, Esztergom, Mosonmagyaróvár, Sopron, Szombathely stb) Szépség: Szeged.
2018. máj. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Észak-Nyugat Magyarországon érdemes nézelődni.

A fizetés és munkalehetőség ezen a részen a legjobb.

2018. máj. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
80%
Én Mosonmagyaróváron élek,a szüleim itt dolgoznak(nem járnak ki Ausztriába) és nagyon jól megélünk. most lakáskeresés is egyszerű mert a város tele van új lakáslehetőségekkel. ha valaki fizikai munkát szeretne dolgozni, abból is van bőven. :) 14/l
2018. máj. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem meg keleten az ukrán határ közelébe pl. Lónya XD


(csak vicc volt)


Dél-Alföldet mondják jónak, de ott sincs túl sok munka, attól hogy jó környék. Én is dunántúlra mennék, Győr-Moson-Sopron megye.

2018. máj. 15. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Évek óta ezen gondolkodom, de még nem jutottam semmire.

Leginkább BP, de írtad, hogy az nem jó, Győr talán vagy a a bp-i agglomeráció, bár azt nem ismerem. Mosonmagyaróvárt rohadtul unom , országon belül minden messze van, állandóan nagy a forgalom , tele a város szerencsétlen egytáskás melósokkal és helyi újgazdagokkal, szórakozás nulla, éttermek színvonala a béka hátsója alatt, a termálfürdő lepukkant, állandóan fúj a szél, minden drága. Pozitív, hogy munkalehetőségek helyben is vannak, de leginkább Ausztriába éri meg kijárni.

2018. máj. 15. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

"Dél-Alföldet mondják jónak"

Ezt az állítást még nem halottam,de csak cáfolni tudom.

Gyakorlatilag szó szerint falvak halnak ki, mert a munkalehetőség nincs, és a bérek is alacsonyak.


Saját tapasztalatom, hogy szakmunkás kőműves, 600-800ft-os órabért keres a segédmunkás 450-55ft-os órabért keres.

Üzemi munkás havi 120-140e ft körül keres.


Az ingatlan árak olcsónak mondható, főleg a falvakban, de ott szinte lehetetlen munkát találni.

2018. máj. 15. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszöm mindenki válaszát!
2018. máj. 15. 21:47
 8/9 anonim ***** válasza:

Mert mindenki várja a sült galambot.

Esetleg elmegy oda, ahol mások már megteremtették a jólétet, gyakorlatilag élősködni, mint a migránsok.

Magyarok, szedjétek már össze magatokat, a kutyafáját!

Ennyi síró-rívó, panaszkodó, picsogó embert szerintem sehol nem találni, mint Magyarországon.

Itt élek erdélyiként mindjárt 30 éve, de nem tudtam még mindig megszokni. Na, bumm!

A munkalehetőséget te teremted meg magadnak. OK, melós vagy, tán buta is vagy, de akkor miért szidod az értelmiségieket? Jaja, a legtöbb prolit, vagy proliból kimosakodott szakmunkást már maga a szó is bosszantja, hogy ... aszongya... mi az, hogy érteliségi, mi az hogy szakmunkás?

Az értelmiségi, édes fiam, az az ember, aki neked munkát ad, megtervezi és megteremti a jövőd, kigondolja a megvalósítható lehetőségeket... hadd ne soroljam!

Ez alkotó, innovatív embernek nem probléma ha elhagyatott egy környék, vagy homoksivatag van ott. Neki ez egy kihívás, egy megoldandó probléma!

Érted?!

Na, ezért kell megbecsülni az okos embereket, mert különben felkopik az állad!

2018. aug. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Budapest és agglomerációja, osztrák határ mentén.
2022. júl. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!