Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Milyen lehet Pécsett lakni?...

Milyen lehet Pécsett lakni? Miért olyan olcsóak viszonylag a lakások? 5-6millióért már van.

Figyelt kérdés
2018. máj. 27. 19:12
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Ott töltöttem 6 év fősulit albérletben.

Egyetemi város, aki nem tud az egyetemistákból megélni, annak kevés a munkalehetőség, + lényegesen alacsonyabbak a bérek, mint Bp... ezért olcsó, mert már nem sokan költöznek oda.

2018. máj. 28. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
Működik a link, de ezek házak, én lakásokat kérdeztem. Pl panelokat.
2018. máj. 28. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Az ingatlan.com keresőjével 0 panelt találtam Pécsen az 5-6,5 milliós ársávban. 8 millió a legolcsóbb. Ebből az egyik nyilvános árverés, 8 millió a kikiáltási ár, hogy mennyiért megy el, ki tudja. A másik a BudaiVám egyetlen paneljének 10. emeletén van. 6-os út-Komlói út sarka: nagy a forgalom és a zaj, van pár csöves meg kéregető a közeli Teszkó kapcsán, illetve van szegénysor is a közelben: [link] ,18.2692423,3a,75y,345.95h,76.44t/data=!3m6!1e1!3m4!1sVIP2rRupunhAJTcATFBlcQ!2e0!7i13312!8i6656

(Észak felé nézve bal kézről, jobbról a Tesco, jobbra szembe a 3 tégla 10 emeletestől balra az egyetlen panel-tízemeletes) A nagy forgalom miatt (azaz a problémás egyedeket sok normális hígítja tömeggé...) közbiztonságilag vállalható, jó innen a közlekedés, tehát kompromisszumokkal vállalható hely - de azért nem véletlenül van az árlista alján.

2018. máj. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
2018. máj. 28. 23:33
 15/17 anonim ***** válasza:

Alul a részletes keresésben állítsd be, hogy "panel", akkor ezek mind kiesnek.

Ha megnézed az első találatot:


[link]


Ez még egy 50-es években épült "sztálinbarokk" téglaépület, egykori bányász-lakótelep (innen vannak az bányászatra utaló utcanevek). Eredetileg egyedi fűtésű (főleg cserépkályha) volt, a képeken is látszik, hogy csak az egyik szobában van gázkonvektor, a másikban fatüzelésű kályha. Emeletes lakásban ez nem túl kényelmes...

A közbiztonság a környéken: https://www.youtube.com/watch?v=wKLVV8bnz6g


Ennyire azért nem rossz, kolléganőm lakott ott, ha tudod, mikor kell félrenézni (drogosok, prostik, részegek, stb.) akkor nincs konfliktusod - ők a gyerekek miatt költöztek el, mert nem akarták az ottani iskolába járatni őket.

2018. máj. 29. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Ha valami olcsó, annak oka van - ezen az árszinten egyenlítődik ki a kereslet és a kínálat.

Ha tipikus kétszobás paneleket nézünk, akkor:

17,75 mFt: [link]


14mFt: [link]


12,4 mFt [link]


Ezek mind karbantartott, korszerűsített panellakások, élhető környéken. A különbség a központtól való távolság.

Ami olcsóbb, ott ehhez képest kell valami kompromisszumot kötni.

2018. máj. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Bogrol válasza:
jó hely Pécs de gyenge az ipar sok az ember ...szerintem .
2018. jún. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!