Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Jó miskolci ingatlanközvetítő?

Jó miskolci ingatlanközvetítő?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Régóta hirdetjük a családi házunkat, eddig nem sikerült eladni. Ebből kifolyólag felmerült az ingatlanközvetítő lehetősége. Még nem volt dolgunk velük, így nincs tapasztalatunk.


Kivel érdemes beszélni, melyik iroda megbízható? Kizárólagosságot nem szeretnénk!

Van esetleg valakinek saját illetve ismerős által tapasztalata? Ötlete?


Természetesen tervbe van véve, hogy több helyre elmegyünk személyesen érdeklődni !


Köszi a válaszokat !



2018. máj. 30. 07:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Csak ingatlanost NE fogadjatok fel!!


Felveri az árat, aztán ha eladódik, persze kevesebbért mint hirdetted, akkor is a szerződés szerinti vételár után fizetheted a jutalékot a semmire.


Attól hogy ingatlanos hirdeti, pont hogy még annyira sem lesz kelendő, mivel mindenki a tulajdonossal akar egyezkedni, beszélni, nem az ingatlanossal akinek első kérdése hogy megvan-e a pénzed rá...


Linkeld be, megmondom mennyi a reálértéke.

Lehet rossz helyen van, lehet túlárazott, vagy vályog, vagy mindez együtt.

2018. máj. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

NEM az ingatlanos adja el a házat.


Szépen felmész az ingatlan.com-ra és megnézed a környékbeli átlagárakat, máris kiderül, hogy túláraztad-e.


Rendet raksz, és fényes napvilágánál JÓ képeket készítesz a házról. Nem, nem a lambériáról, nem anyu muskátlijáról és nem a sarokba rakott vitrinról!


Ezután készítesz a egy alaprajzot is.


Mindezt feltöltöd az ingatlan.com-ra és a jófogásra, egy korrekt szöveg kíséretében. Ha olyan az ingatlan, saját website-ot is készíthetsz neki.


Sok sikert.

2018. máj. 31. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

#2-nek is igaza van!


#1 voltam

2018. jún. 2. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Saját tapasztalatból írod, hogy „csak ingatlanközvetítőt ne”??? Nekem is ezt mondták, aztán 1 év 3 hónap után megelégeltem ezt a dumát. Nem beszélve arról, hogy felmegyek az ingatlan.com-ra és megnézem, ki mennyiért árulja a környéken… Annyi minden számít. Pl.: haányadik emeleten van, mikor volt felújítva, satöbbi. Érdekes, hogy amint ingatlanközvetítőre bíztam a dolgot, 3 héten belül eladta a lakást. Miskolcon a GDN-t bíztam meg, saját adatbázisból prezentáltak nekem vevőt, plusz egyébként 50 hirdetési oldalra feltolták a lakást. Teljesen meg voltam elégedve velük, ha legközelebb is lesz olyan, hogy netán el kell adnom a lakásomat, akkor nem kérdés, hogy rájuk bízom a dolgot. Emberségesek, profik.
2018. júl. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
58%

4

A négyes vlasz reklám, hasonló szöveggel szórja éppen tele az összes ingatlanos kérdést.

2018. júl. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Te beteg vagy.
2018. júl. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!