Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Hajdúszoboszlon fürdő közelébe...

Hajdúszoboszlon fürdő közelében hosszútávra ki lehet adni alberletet?

Figyelt kérdés

Azt elhiszem, hogy szezonra lenne alberlo, de attol felek egesz evre senki nem venné ki.

Erkelyes, elso emeleti

lakasrol van szo, bútorozva. Kis lakas 35nm, de nem lyuk konyhaval.


2018. máj. 31. 13:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Hirdesd meg, majd meglátod. www.ingatlan.com
2018. máj. 31. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azert szoktak itt az emberek kerdeseket feltenni, mert azt varjak, hogy akinek van tapasztalata, fogalma, esetleg erintett a temaval kapcsolatban, majd az kielegito, ertelmes valaszt fog adni.
2018. máj. 31. 13:45
 3/4 anonim ***** válasza:

Mi szoktunk oda járni nyaralni, pár napra. Ahogy írod, akkor valóban nagy a forgalom, olyan, mintha mindenki oda menne, akkor bizonyára ki tudnád adni simán.

Viszont a főszezonon kívül inkább nyugdíjasok mennek,Nekik pedig étkezéssel nagyon kedvező ajánlatokat látok olyan szálláshelyeken amik egész évben nyitva vannak.


Hajdúszoboszlón nem tudom lakhatási célra mennyire keresnek albérletet. A lakások viszonylag olcsók, tehát aki teheti inkább vásárol. Munkalehetőség kevés van, emiatt nem mennek oda lakni. Szerintem ott szezonális jelleggel tudod kiadni, állandóra kevés esélyed van.

2018. máj. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Annyiban erintett vagyok, hogy egy masik furdovarosban vettem ingatlant, kifejezetten nyaraltatas celjabol, mig van mellette egy pesti lakasom hosszu tavra kiadva. A furdovarosokban szezonalis kiadasbol lehet sok penzt bezsebelni, ha van ra idod meg energiad, akar joval tobbet is mint a hosszutavubol. Viszont ha nem akarsz vele bajlodni, akkor hosszutavu kiadasra eleg rossz dontes. Bar Szoboszlo kozel van Debrecenhez, igy ha nem viszed fel az egig az arat, lehet kiadhatod, megsem erzem jo dontesnek most kiadni. En azt csinalnam, hogy ezt a szezont nyaraltatnam, aztan szeptembertol hirdetnem meg hosszu tavra, igy aki akkor erdeklodik, legalabb tudnam, hogy nem csak 1-2 honapra jon a nyar miatt. Persze csak ha van ra lehetoseg
2018. máj. 31. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!