Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Lakásvásárlás előtt állok, és...

Lakásvásárlás előtt állok, és ma azt mondta nekem az ingatlanközvetítő, hogy gondoljam át a Dóczy lakóparkot mert nem biztonságos egyedülállónak, meg nagyon kevesen laknak ott, ezt mire véljem?

Figyelt kérdés
2018. jún. 15. 17:19
 1/3 A kérdező kommentje:
mindezt azután, hogy küldött onnan egy ajánlatot
2018. jún. 15. 17:27
 2/3 anonim ***** válasza:
A lakások jelentős részét az egyetemista célcsoportnak épitették.... hát menj el, nézd meg, este is nézd meg, te fogsz ott lakni, nem az ingtalanközvetitő, őt csak a jutalék érdekli... lehet hogy másnak is könnyen el tudja adni a lakást, neked meg egy másikat akar eladni. Te döntesz, nem ő.
2018. jún. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

A 2. kérdésre közben válaszoltam.

Hogy ez mekkora ... butaság! Ezért írtad úgy a másik kérdést, ahogy?

Előzőnek igaza van, h nézz körül a környéken minden napszakban.

De egyetlen dolgot tudok mondani: valószínűleg még messze nincs kész az egész, (nem is tudom, mikor jártam ott ) azért laknak kevesen. Ha jól emlékszem, az három nagy tömb, ha be sincs még fejezve mind, az értékesítés még nem teljes, nyilván sokat eladtak, de azért laknak ott még kevesen, mert nincs meg a gazdája még sok lakásnak, másrészt meg sokan vettek ott befektetésnek (ld. másik kérdés) és még nincs meg az albérlő. Ha a Dóczyn végigmész, kb. 10-15 éves házak vannak, azért az a Nagyerdő, a klasszikus, egyáltalán nem rossz környék, akkor is, ha ez meg az Újkert vagy minek a határa, és nem egy bűntanya, nem kell megijedni. egyszerűen még kevesen költöztek be. Nem olyan rég árulják még ezeket.

2018. jún. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!