Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Autópálya közelében lakni?

Autópálya közelében lakni?

Figyelt kérdés
Vennék egy házat, ami igencsak közel van az autópályához, meg nem voltam ott, de érdekelne, aki olyan helyen lakik, hogy zajos-e, számít-e a zajvédőfal, levegő milyen arrafelé? Tehát mindent.
2018. júl. 4. 00:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon nem mindegy mit nevezünk közelnek. Én úgy 800 méterre lakok az autópályától és abszolút nem zavar, nem is hallom a hangját.

De lehet az is közrejátszik, hogy a főút viszont 50 méterre van tőlünk és annak azért napközben van zaja.

Én nem szívesen élnék ennél közelebb autópályához, már a főút is elég zajos. Az autópályán ráadásul éjszaka is sokkal nagyobb a forgalom, mint nálunk a főúton.


Az is számít, hogy melyik autópálya. Pl. az M6 mellé most még simán költöznék, mivel nem használja a kutya sem. :)

Egy M0 mellé nincs az az isten...

2018. júl. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát az olyan max. 50-100 méterre lehet a pályától.
2018. júl. 4. 17:50
 3/6 A kérdező kommentje:
Egyébként Érden van ez a ház, tehát forgalmas azért.
2018. júl. 4. 17:54
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Az M7, vagy az M6 közelében?

M7 mellé nem költöznék ilyen közel. Ha a zajt bírod is, szerintem a szmog nem egészséges akkor sem, ha nem érzed pl. büdösnek.

Az M6 jobb egy fokkal, bár mindennap arra járok és csúcsforgalomban azért van mozgolódás. Este viszont egészen csendes. Azon elgondolkoznék.

2018. júl. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ja igen, M7-es.
2018. júl. 5. 22:20
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én biztos nem költöznék ilyen közel autópályához. Nekem alap, hogy a ház, ahol lakom csendes környéken legyen. A szmogról nem is beszélve.

Érdnél különösen forgalmas az M7-es, hétvégente dugók vannak stb.

Nemhiába mondják hogy egy ház vásárlásnál a 3 legfontosabb szempont amit nézni kell: elhelyezkedés, elhelyezkedés, elhelyezkedés. :-)

2018. júl. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!