Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Martonvásárról vélemények...

Martonvásárról vélemények általánosságban? Jövőbeli fejlesztések?

Figyelt kérdés

Családi házat vennénk. Jól hangzik, hogy menetrend szerint ~30 perc a Déli vonattal! Ez mennyire van így? Nyári, balatoni időszakban?

Normális körzeti és gyerekorvos, iskola, kávézó/fagyizó, bolt, stb?

Nem kell nagy pörgés és ellátottság, de azért ne a világvégén érezze magát az ember! :)

Köszi!



2018. júl. 5. 16:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Nyári balatoni időszakban sem lesz dugó a síneken... nem is értem mire gondolsz.
2018. júl. 6. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jó hely.
2018. júl. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mindenki azt írja, hogy jó hely, de hogy miért is az - rejtély.
2018. júl. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem jó hely, de annyira nem jó, mint amennyire felmentek ott az ingatlan árak. Túlárazott.
2018. júl. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Minden ingatlan túl van most árazva, kivéve, ahol cigányok laknak. Nem is értem, hogy a cigányok miért nem használják ki ezt a soha vissza nem térő lehetőséget, ti. település(rész)eik megszépítését, kiváló közbiztonság megteremtését, és akkor rengeteg pénzt tudnának kaszálni.

(Irónia vége.) :-)

2018. júl. 9. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Semmi sem az, aminek látszik, mondják. Én rosszul döntöttem 12 éve, itt ragadtam, megbántam. Emberileg, szakmailag nem megfelelő hozzáállásba futottunk bele többször is, főleg az iskola és orvosok terén. Sok mindenért kocsi kell Érdre, Budaörsre, Budapest (attól függ, melyik széle) csak a közepétől innen csúcsidőn kívül érhető el kocsival emberi idő alatt, vagy tömegközlekedéssel, vasút mellett átszállás nélkül. 2 fizetéssel, 2 kocsival 2 jogosítvánnyal lehet elviselni a minőség, választék hiányát. Legjobb a távmunka, de a hely nem éri meg az árát. Tudom, minden ingatlan drágult, és hogy közelebb még drágább.
2022. máj. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!