Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Mi a véleményetek Martonvásárról?

Mi a véleményetek Martonvásárról?

Figyelt kérdés
Költözés előtt állunk és kíváncsiak vagyunk a véleményekre.

2016. júl. 24. 15:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Semmi extra, egy átlagos kisváros... nincs túl közel Bp-hez, vannak nála jobb helyek is. Ott van pl. a szomszédos Tárnok az jobban néz ki.
2016. aug. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Kajászó szerintebb jobb.
2020. ápr. 14. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
63%
Semmi sem az, aminek látszik, mondják. Én rosszul döntöttem 12 éve, itt ragadtam, megbántam. Emberileg, szakmailag nem megfelelő hozzáállásba futottunk bele többször is, főleg az iskola és orvosok terén. Sok mindenért kocsi kell Érdre, Budaörsre, Budapest (attól függ, melyik széle) csak a közepétől innen csúcsidőn kívül érhető el kocsival emberi idő alatt, vagy tömegközlekedéssel, vasút mellett átszállás nélkül. 2 fizetéssel, 2 kocsival 2 jogosítvánnyal lehet elviselni a minőség, választék hiányát. Legjobb a távmunka, de a hely nem éri meg az árát. Tudom, minden ingatlan drágult, és hogy közelebb még drágább.
2022. máj. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!