Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Mi a véleményetek Dunaújvárosról?

Mi a véleményetek Dunaújvárosról?

Figyelt kérdés
Akik ott laknak, vagy akik ismerik a helyet.
2018. júl. 18. 09:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szeretem rockerként.

Olcsó dohányfüstös,a vasműtől büdös acélváros. Jó koncertek vannak,jó társaság,a kender itt a legjobb,szóval csak ajánlani tudom.

2018. júl. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én laktam a rómain panelban 2 évet, első önálló albim volt. Szerettem nagyon. Most pesthez viszonyítva azt mondom, hogy kicsit csendes, ami van akinek pozitív, van akinek negatív. Pesthez képest kevésbé koszos és veszélyes. Sok szép hely van (dunapart), városon belül gyakorlatilag fontosabb helyekre fél óra alatt eljutsz gyalog is, nincsenek nagy távolságok.
2018. júl. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Itt olvastam, másik kérdezőnek küldött válaszként:


---Ezek jók: Belváros, Béke városrész (csak addig utáltam, amíg oda nem költöztem), Barátság városrész.

Kerülendő: Technikum, Római----

2018. júl. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!