Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Érdemes szakembert hívni, aki...

Érdemes szakembert hívni, aki átnézi házvétel előtt a házat?

Figyelt kérdés
Van némi közöm a villanyszereléshez és a lakásfelújításhoz, mert ebben dolgoztam évekig. Tudok nedvességet mérni, stb. Azt, hogy az alapozás hány cm mély, soha senki nem fogja megmondani már. Azt, hogy valamelyik fal bontható-e, átépíthető-e a ház, általában már nincs benne a 'csomagban', vagy nem is vállalják statikus szakvéleményezés során, pl. statikustervezes.hu. Mit takar mégis akkor egy ilyen szakvélemény, és megéri-e az 50-100 ezret írásban?
2018. júl. 28. 17:23
 1/4 A kérdező kommentje:

[link]


egy ilyet pl. én is megírok bármikor, ezek mind egy zseblámpával zsemrevételezéssel megoldható dolgok, szerintem, persze nem akarom kispórolni, ha arra kerül sor, de ha ebből a pár mondatból áll egy vélemény...

2018. júl. 28. 17:39
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
első, ez egy vicc amit belinkeltél. Én is statikus vagyok és én 8-10 oldalt szoktam írni minimum.
2018. júl. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen hívjál statikust, ha felújítást is szeretnél. De ezen nem szabad takarékoskodni. Volt olyan, aki megvette a bontásra szánt, összerepedt, megsüllyedt házat telekárban és fel akarta újítani. Szerencsére hívott statikust, aki megállapította: ha leszedik a tetőt, a falak be fognak dőlni. Így bontottak, újat építettek a helyére.
2018. júl. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Mindenképp akkor. Csak nem attól a cégtől, aki ezt a pár sorost írta :)
2018. júl. 30. 09:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!