Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Az Árpád híd és környéke...

Az Árpád híd és környéke (Váci útból nyíló utcák, Zsilip, Süllő, Véső utca és környéke) mennyire gázos?

Figyelt kérdés
Érdemes itt lakást venni?
2018. júl. 30. 11:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Van ott néhány ház, ami már bontásra ítéltetett, de Angyalföld legdinamikusabban fekvő része egyébként (Göncz Árpád városközpont)
2018. júl. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
28%

"legdinamikusabban fekvő"


Ezt kifejtenéd kérlek, hogy mi a rossebet jelent?

Én ha fekszek, általában nyugodtan teszem...

2018. júl. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, elírtam: legdinamikusabban fejlődőt akartam írni.
2018. júl. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy a Duna felé mész, egyre több az újépítésű társasház, és minél közelebb van a Dunához, annál megfizethetetlenebb, úgyhogy én nem mondanám gázosnak, sőt.
2018. júl. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Estádio de Felchút ***** válasza:
64%

A Vizafogó nagyon jó, de az jóval drágább.

A Lőprtárdűlő fejlődik, csak mire kifejlődik, 3x kirabolnak és 2x kirámolják a lakásodat.

A Teve, Gömb utca környéke még egész jó.

2018. júl. 31. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szuper kornyek, imadom
2021. aug. 16. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ott van az az ocsmány háztömb a nordic light és az agora között. Laktam ott majdnem 5 évet egy penészes földszinti lakásban ami a süllő utcára nézett. (olcsó volt) Szerintem az volt a legrosszabb házszám ott, bár a többi udvart csak akkor láttam mikor beneztem a kapukon,szebbek voltak. A szomszéd állandóan üvöltött a gyerekével, füldugót kellett használnom. Többnyire normális emberek laktak ott, volt egy roma család is de velük volt a legkevesebb gond. Amikor jött a home office meg a korona, már nem bírtam ott tovább, el kellett költözni. Ilyen régi szarokat ne vegyél. Lehet az emeletiek jobbak.

Vagy ha abban a tömbben veszel akkor alaposan nézd meg a házat meg a lakást. És mint mondtam földszintet legfelső emeletet felejtsd el ilyen házakban.

2021. aug. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Bocs az ellentmondás miatt, viszonylag normális volt a szomszéd is csak nem tudta kezelni a gyereket, de a falakon minden athallatszik
2021. aug. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

1. A Göncz Á városközpont feljebb van, nem? Ahol a szobor is van. Az jó környék.

De a Véső u pl sokkal lejjebb van, ott van a jysk meg a penny mellett.

2021. aug. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!