Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Budapest 8. kerület Tömő utca...

Budapest 8. kerület Tömő utca 62. és környéke mennyire gázos?

Figyelt kérdés
Igen láttam pár barnabőrűt, meg vannak ritkán hangoskodások, de mennyire biztonságos itt lakni? Ugy láttam azért vannak kolisok meg normálisnak tűnő fiatalok bőven. Kinek mi a tapasztalata?

2017. szept. 4. 17:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Mostanában nem jártam arra, de évekig ott éltem. Maradjunk annyiban, hogy elég gázos, de még ettől is sokkal gázosabb helyek vannak. Lakást én nem vennék ott...de az újakat sem...
2017. szept. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Budapesten úgy egyáltalán nem vennék lakást... de házat sem.
2017. szept. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Fura egy hely. Egyszerre kellemes, mert szemben egy díszkertészet meg a Füvészkert van, a sarkon meg egy kis autósbolt. Viszont - finoman fogalmazva - az ottani lakók engem nem fogadnának be, mert az a hely már a "határ másik oldalán van", és még a lassan felszámolódó gettóhoz tartozik.


Most éppen nincs gáz, ugyanis épp a csöveket újítják fel :-).


Azért látsz annyi fiatalt arrafelé, mert az utca másik oldalán van egy kollégium is.


Ezeket onnan tudom, hogy egy utcányira lakom onnan (Jázmin u.)

2017. szept. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A közelében van a Diószeghy utca, oda, ha jót akarsz, ne tedd be a lábadat.
2017. szept. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Biztos hogy be van vezetve a gáz. Szóval elég gázos.

Amúgy ez a népség nem több dúvad típusú állatnál. Kilőni őket.

2017. szept. 26. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Illés utca, Tömő utca, Korányi Sándor utca, Ludovika tér, Kálvária utca, Dioszeghy utca, Klimikák: gázos az egész.
2017. szept. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!