Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Létezik ilyen hely Magyarorszá...

Létezik ilyen hely Magyarországon? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Tud valaki olyan FALUT, KÖZSÉGET ahol nagyon minimális a roma lakosság vagy egyáltalán nincs? Le telepedés céljából keresgélek csak nemtudom merre legyen az arra. :)

Vidéken újra kezdő lennék.


Borsod megye kilőve.



2018. aug. 2. 19:10
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
87%
Persze, rengeteg falu teljesen cigánymentes.
2018. aug. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
83%
Pl Pusztavacs. Ott állítólag nincs. Ismerőseim oda hordják a lányukat általánosba pont emiatt. Pedig nem ott laknak. Nem jártam ott nem tudom munkahelyek mennyire elérhetőek onnan.
2018. aug. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Hevesvezekény.

Tavaly még egy darab nem volt.

2018. aug. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Sofőr vagyok, szóval munkahely az nem lényeg mert van. Utána nézek közben ezeknek a helyeknek. Ha tudtok írjatok még létszives. Köszönöm =)
2018. aug. 2. 19:22
 5/23 anonim ***** válasza:
74%
Nyugati megyék falvai. Még....
2018. aug. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 acelsziv ***** válasza:
100%
Mályinka, Bükkzsérc.
2018. aug. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Akar Borsodban meg Szabolcsban is talalhatsz ilyet, rengeteg van. Ajanlom figyelmedbe a KSH adatait, jo tampont lehet. Tenyleg azt kellene tudni, hogy melyik megyet favorizalnad inkabb. Hogy le lehessen szukiteni a kort. Meg hogy mennyi a max keret
2018. aug. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
De hogy mondjak is egyet: Urkut, veszprem megye, Ajka mellett. Nemet nemzetisegu telepules, nem engednek be cigokat, es szep elheto kornyezet, Ajkan pedig sok a munka, arra a esetre ha csaladtagod szeretne dolgozni.
2018. aug. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
74%
Szőlősgyörök, Buzsák, mindketto kozel a Balatonhoz de nem annyira, hogy elszalljanak az arak
2018. aug. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Bármelyik megye megfelelő lehet. Tisza-tó körül is nézelődtem, de hamar elvérzett. Elképzelés szerint félkész házat vennék és saját elképzelés szerint valósítanám meg. Nem feltétlen készet akarok. Karád fele valaki ismerős? Balaton melletti falu. Ott is szemezgetek egyel, de csak jövőhéten hétvégén tudok lemenni körbe nézni. Nem akarom elkapkodni csak fő a biztonság
2018. aug. 2. 22:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!