Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Kedves martonvásáriak, elmonda...

Kedves martonvásáriak, elmondanátok, hogy milyen ott az élet?

Figyelt kérdés

Ellátottság, közbiztonság, orvos, lakosság összetétele, stb.

Arrafelé keresünk ingatlant, de ezekre a kérdésekre csak egy "bennszülött" tudja igazán a választ.


2018. szept. 1. 13:43
 1/3 anonim válasza:
100%
drága az ingatlan. Ellátottság ügyileg van egy kis tesco, ami elég jól felszerelt. 2 körzeti orvos közül is választhatsz. Van egy maszek rendelés ahol lehet igénybe venni pár szakrendelést. Kultúr program is van, mert most fejleszteték fel ezt a vonalat is. Pestre és fehérvárra jó a vonatközlekedés. Bár az aluljáró esőnél beázik és kell vinni csónakot hogy jól tudj közlekedni. Kisebbség ügyileg nem mondani hogy tele van. A szomszéd városka viszont annál inkább. Van lehetőség zenét táncot tanulni Alapjában véve jó az élet
2018. szept. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, nagyon hasznos volt!:)
2018. szept. 5. 20:47
 3/3 anonim válasza:
Semmi sem az, aminek látszik, mondják. Én rosszul döntöttem 12 éve, itt ragadtam, megbántam. Emberileg, szakmailag nem megfelelő hozzáállásba futottunk bele többször is, főleg az iskola és orvosok terén. Sok mindenért kocsi kell Érdre, Budaörsre, Budapest (attól függ, melyik széle) csak a közepétől innen csúcsidőn kívül érhető el kocsival emberi idő alatt, vagy tömegközlekedéssel, vasút mellett átszállás nélkül. 2 fizetéssel, 2 kocsival 2 jogosítvánnyal lehet elviselni a minőség, választék hiányát. Legjobb a távmunka, de a hely nem éri meg az árát. Tudom, minden ingatlan drágult, és hogy közelebb még drágább.
2022. máj. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!