Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Pesterzsébet 2018? Milyen ott...

Pesterzsébet 2018? Milyen ott élni? Konkrétan az Orsolya utcai társasház környék érdekelne

Figyelt kérdés
2018. szept. 3. 20:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Sokan mondják hogy milyen rossz hely, pedig nem véletlen drágultak itt 40%-al a panelok újabban...

Én beljebb, a központnál lakom.

Hétköznap 7 után illetve hétvégén tiszta vidék fíling. Kocsi alig, csend, és zöld is van bőven.

Sok a bevásárlási lehetőség, mindenféle bolt. 15 perc a Boráros vagy a Köki, Határ út a központtól.

Orsolya utva felé talán kétszer voltam, csendes, zöld környéknek tűnt. Nekünk túl kinn van, de persze ha autód van akkor nem tragédia.

Én ajánlom a XX. kert, de mint mindenhol, nem egyforma itt se. Vannak c típusú állampolgárok bőven a kerületben, de lassan-lassan változik. Nézzétek meg többször a környéket, pl este, hétvégén, stb.

2018. szept. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én speciel este nem igazán merek egyedül járkálni a környéken... Sok a c.
2019. dec. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!