Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Kaposvàr Donneri tető milyen...

Kaposvàr Donneri tető milyen környèk?

Figyelt kérdés
A Donnerről nem sok jót hallottam. Gyerekkel érdemes oda költözni?
2018. szept. 26. 13:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Attól függ, melyik részére szeretnél költözni. Közbiztonságot tekintve ami tré, az ott lenn a gyalogos felüljáró donneri vége, Bartók meg a Zrínyi utcák, (söröskorsó környéke), az ott tele van balhés c.-vel, oda semmiképp ne menj, de a Szigetvári sem a legjobb. Feljebb, arra a Laborfalvi, Jókai stb utcák felé már rendben van, sok osztálytársam lakott arrafelé anno, sosem tapasztaltam hogy különösebben gáz lenne. Viszont mint tősgyökeres kaposvári mondom, hogy én ha választhatnék tuti nem költöznék oda, gyerekkel főleg nem, kicsit már messze esik a várostól azért. Gyalogosan már nehezen indulsz el a városba, kocsihoz vagy buszhoz vagy kötve, utóbbi elég ritkás még mindig odahaza. Nulla szolgáltatás, mindenért be kell menni. Normális iskola sincs már ott, a Bartók megszűnt, legközelebbi a madár utcai, az meg borzalmas hely lett sajnos, semmi pénzért nem vinném oda a gyerekemet. Középsulik meg aztán főleg messze vannak. Ha kellemes családiházas részt keresel, inkább ajánlanám a Kisfaludy utca tengelyét, sokkal közelebb van és kulturáltabb is azért.
2018. okt. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!