Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Nemesapátiban vennék házat,...

Drtudod kérdése:

Nemesapátiban vennék házat, de nem vagyok arra ismerős. Valakinek véleménye, tapasztalata a környékről?

Figyelt kérdés
2018. okt. 11. 14:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Zala megye az ország egyik legszebb megyéje, ha nem a legszebb, mégis a legalacsonyabbak az ingatlanárak, de ezt nyilván te is tapasztaltad. Nemesapát kb. 4-600 lelkes kis falu, ahol minden nyolcadik ember cigány, de ez egész Zalára már jellemző. Baráti tanácsként én azt javasolnám, hogy menj el és a helyiekkel beszélgess (többekkel) hogy mennyire élhető a település. Én is olyan helyen lakom, ahol szép számmal jelen vannak, de nincs velük különösebb probléma, bár szomszédságnak nem szeretném egyiküket sem.

Beszélgess boltban, kocsmában, látogasd meg az önkormányzatot, mert akármilyen szép és olcsó egy ingatlan, nagyon nem mindegy az élhetőség.

2018. okt. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
22%

Nem mondanám annyira olcsónak azért Zala megyét!


Szabolcstól - arányában - olcsóbb, de a m2 ár ott több mint itt (nem a városokról beszélek).


Itt egy felújítandó 50-60 ezer / m2, Zalában ez 70-80 ezer inkább. Az már más kérdés, hogy ott a téglaház kerül annyiba, itt a vályog.


A cigányhelyzet viszont tényleg aggaszt engem is pedig Zalába szerettem volna én is költözni. Pont azért amit írtál.

2018. okt. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Semmivel sem rosszabb a kisebbség létszáma mint más megyében .Kb. 12 km a Z.egtől,és aránylag jó busz közlekedéssel .

Egymáshoz nagyon is közel vannak a falvak itt.

Gondolom (felső) Nemesapátiról van szó,mert a környék ilyen néven jobban ismeri .

Zalának ez 1 nagyon is jó része.

2018. okt. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Elmondanátok, hogy miért pontoztatok le? Tényleg érdekelne, én csak tényeket írtam. Meg kell nézni a statisztikát, szét kell nézni az ingatlancomon, és jófogáson.
2018. okt. 12. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ennyi erővel már beljebb is jöhetsz a város felé. Mármint Zalaegerszeg felé. Bár nemrég még Zalaszentgróton akartál házat venni.
2018. okt. 13. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy nagyon szép fekvésű falu, szinte az egész egy hegyháton helyezkedik el. Jó levegővel, nincs átmenő forgalom, viszont a környező településekhez képest nem olyan jó autóbusz közlekedési szempontból (végállomás). Vonatközlekedés nem is érinti a községet. Nyugdíjasnak szerintem ideális hely, autóval a város (Zalaegerszeg) kb 10 perc. Google utcaképpel is érdemes végigjárni. Emlékeim szerint a Dózsa (főleg) és az Árpád utca ahol a legtöbb kisebbségi lakó él.
2018. okt. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!