Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » 2o18 áprilisában 17 M. -ért...

Heisenberger kérdése:

2o18 áprilisában 17 M. -ért eladtam a lakásomat, és 15M-ért vennék másikat, a kérdésem: illetéket csak a különbözet után kell fizetni? (Az eladott lakást 2o11 ben vettem, tehát az után nem kell adót fizetni)

Figyelt kérdés

2018. szept. 9. 11:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha drágábbat adtál el (és ez öt évnél régebben a tied volt) és olcsóbbat vettél, nem kell fizetni. Mi eladtunk telekárban egy rossz házat (de a telek nagyon drága helyen volt), vettünk a feléért olcsóbb kertes házat, nem kellett fizetni. A régi 10 évig volt a mienk.
2018. szept. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy évig él a kedvezmény. Addig kell a másikat megvenned.
2018. szept. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Februártól 3 évre emelték.
2018. szept. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

koszonom a valaszokat,tovabbi hasznos 2018 as infokat ezen az oldalon talaltam meg

[link]

2018. szept. 9. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!