Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Egy olcsó, felújításra szoruló...

Egy olcsó, felújításra szoruló házat érdemes megvenni?

Figyelt kérdés

Ki lehet adni az ilyet például? Van olyan, aki kiveszi? Persze olcsón.

Elég messze van mindentől.

[link]



2018. okt. 14. 03:49
 1/5 anonim ***** válasza:
56%
Szerinted ?
2018. okt. 14. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%

Bérbeadni szerintem kizárt.

Ilyet akkor érdemes megvenni, ha kell egy ilyen visszavonuló, elvonuló hely, mindentől messze és olcsón akarod megvenni.

Ami miatt viszont én óvva intenék mindenkit az efféle ingatlanvásárlástól az a helyi lakosság összetétele. Nem hiszem, hogy ok nélkül ennyire olcsó.

2018. okt. 14. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
58%
Arra a madár se jár, messze van mindentől. Se munka , se iskola, de semmi nincs ott még a köuelben sem. Ezért olcsó és nem megy oda senki. De lehet egy pár szomszéd összetétele is olyan hogy riasztó.
2018. okt. 14. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Megnéztem térképen, bazi messze van tőle nagyváros, így kiadni szerintem nem tudod, mivel helyben nem sok munkalehetőség lehet. Amúgy gondolj bele, hogy 1,5milla és 100nm2... egy nagyvárosban rögtön szorozd meg 20-szal az árat. Nem hiába ennyi.
2018. okt. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bizonyos kor felett megéri. De gyanítom, te még fiatal vagy ahhoz, hogy elásd magad. Egyébként egy száraz vályogház a legmodernebb technológiánál is egészségesebb életteret nyújt.
2018. okt. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!