Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » REIKEL márkájú 18-voltos...

REIKEL márkájú 18-voltos akkus behajtót érdemes megvenni?

Figyelt kérdés
A dobozán csak annyit írnak 18V 1,5 amper semmi Nm adat ezért kérdezem.

2018. szept. 3. 02:10
 1/4 bamboochatheone ***** válasza:
90%
Semmiképpen. A leggagyibb márka, NIMH akksikkal. Oké hogy olcsó de csak a szívás van vele, se erő se kitartás.
2018. szept. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én azt hittem hogy ezek lítiumosak! Köszönöm a választ, szerintem hanyagolom akkor ezt a reikel aksis behajtót, pedig azt hittem hogy ezek viszonylag jó cuccok, 1-2 kéziszerszámot kaptam ajándékba azok jók vagy legalábbis nem az a nagyon gagyi kategória.
2018. szept. 6. 21:56
 3/4 bamboochatheone ***** válasza:
Valóban a kéziszerszámaik nem a kínálat legalja de azért nem is sokkal jobb. A gépeik viszont a piacos kategória. Ha jó minőségű és megfelelő áru gépet szeretnél akkor ajánlom a Lidl és Aldi saját márkás gépeit a Parkside-ot és a WorkZone-t. Nálam bevált.
2018. szept. 7. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Bitszepsz válasza:
92%

Én már 2 éve hajtom. Összeszereltem vele a komplett hálószoba bútorzatom, a kamerákat, a konyhabútorokat. Néha fúrtam is vele (téglafalba, padláson a fa tetőszerkezetbe).

Biztos vannak határai, de abszolut ki tudtam aknázni a képességeit. Megérte az árát.

2020. márc. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!