Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Van olyan h egy ingatlanos...

Van olyan h egy ingatlanos azt hazudja egy vevonek h a lakas elkelt mert egy olyan vevonek tartogatja aki szinten vele akarja eladatni hozza a sajatjat?

Figyelt kérdés
Majdnem vettunk lakast de ehhez eladtuk volna a mienk ugyanazzal az ingatlanossal aki a kiszemelt hazat kezeli. Visszamondtuk, hogy inkabb mi adjuk el magunk. Lakasra azt mondta kesobb h elkelt, kozbe 4 napja meg fenn a hirdetes.megkerdeznetek a lakot tenyleg eladta es es ha nem mit csinalnatok?

2018. okt. 28. 00:56
 1/6 anonim ***** válasza:
nem tom
2018. okt. 28. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Az ingatlanosok nem veszik le egyből a hirdetést, lehet hogy valóban eladta.

Nem kamuzna, mi érdeke lenne?

A pénznek nincs szaga...

2018. okt. 28. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ohhh, simán még fent maradhat a hírdetés hetekig is. Lehet hogy lefoglalózták már, és az ügyvédi adás vételi még várat magára. Addíg nem fogja levenni,amíg az nem köttetik meg,mert bármi miatt meghiúsulhat. Halál,betegség,esetleg ígértek többet érte,amit a foglaló dupla visszafizetése mellett is megérte azt az ajánlatot elfogadni.Ha nem megy el,vissza fog hívni és elmondja neked,hogy ismét eladó,mert az előző dolog meghiúsult. Lehet még olyan is,hogy személy szerint veled van gondja,mert úgy viselkedtél vele,vagy bármi,de ezt te tudod,hogy lehet-e ilyen a háttérben. Nekem is volt már olyan,hogy valakinek megmondtam,hogy neki nem eladó az autó,mert nem akartam későbbiekben problémát. Ennyi.
2018. okt. 28. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Simon el tudom képzelni.

Mi ilyen helyzetben nem voltunk, de olyanban igen, amikor 5! napon keresztül az ingatlanos nem volt képes arra,hogy a lakást megtekintését megbeszélje a benne lakó tulajdonossal. Előző nap néztük a lakást,kértem,hogy egy gyors családi átbeszélést követően amennyiben komolyan gondoljuk a vásárlást - és ezt hangsúlyoztam- szeretnénk még egyszer megtekinteni a lakást. Belegyeztek.

Másnap reggel hívtuk, a lakásnézésből kimaradt hozzátartozónk és egy családtagunk megnézné. Bármikor. Jó, megbeszéli a tulajdonossal, visszahív. Nem hívott vissza, hívtam...ja, hát nagyon elfoglalt a tulajdonos, majd szól másnap délelőtt,hogy jó-e aznap. Nem szólt...hívtuk...nem jó, a tulajdonos egész nap elfoglalt, majd esetleg másnap..Igy telt el 4 nap, míg az 5. nap regelén - szintén a mi hívásunkra- elmondta,hogy pont most várja az irodába az írásbeli ajánlatot tevőt és a tulajdonost. Aki hiteles, mi kp-sak lettünk volna. Majd visszahív hogy elkelt-e."Tewrmészetesen" nem hívott, mi kerestük ismét. Még nem egyeztek meg, majd 1 hét a hitel elbírálat, akkor keres. Nem keresett, ismét mi...még nem kaptak választ...még 1-2 nap..ismét mi, már meg se kértük. Ja, hát elkelt. eltelt 2-3, majd 4-5 nap, a hirdetés még mindig kinn. Felhívtuk..ha elkelt miért van kinn?Vagy mégsem kelt el? De, csak nem volt ideje levenni.

Megint teltek a napok, továbbra is fenn volt. Minden ingatlanos portálon. Ráreccsentem, már csak dühömben is mert úgy érzem,hogy nem volt korrekt velünk szemben.


Erre vette le.


Az ingatlanosok nem felejtik el levenni a lakást ha elkel, meghagyják csalinak, főleg ami "kapósabb". Mi számtalanszor belefutottunk ilyenbe. Nem, az nincs már meg, de ajánlott helyette hasonlót, ami megközelítőleg nem volt hasonló.


Egy értékesítő nem teheti meg azt,hogy aki nem szimpatikus, vagy beszól Neki azzal nem tárgyal. Kikérheti magának, felszólíthatja a normál hangvételre, de ennyi. Aki ügyfelekkel foglalkozik a munka minden területén ki van ennek téve.


Hozzáteszem: fordítottan is jogos az elvárás.

2018. okt. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4-es, nem semmi. Az ingatlanos szerintem emberfüggő. Én most olyan környéken lakom,még fél évig kb. hogy itt a szolgáltatók az urak. Reggel 8-kor nyit az üzlet,ebédidő,meg várj a sorodra és sorolhatnám. Ha nem tetszik keress másik kulcsmásolót a városban. Úgysem találsz. 2 ingatlanos van,meg 3 taxi. Egy 16 ezres város. Nincs konkurencia nagyon és azt hiszik ővék a világ. Én Budapestiként csak lesek,hogy mit meg mernek tenni. Ja hogy hívsz egy gázszerelőt,ha számla kell,ki sem jön legközelebb,aztán majd rájössz,hogy c@r helyen laksz. Ez van.
2018. okt. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mutatott olyat az ingatlanos, ahol ezer tulajdonos (örökös) volt plusz az alagsorban egy négy tagú család. Felette egy szint és a beépített tetőtér. Mindenkinek megmutatta, de amikor mi meg akartuk venni (hegyoldali, panorámás, lejtős telek agglomerációban) azt mondta, már megvették. Máshol vettünk, nem az ingatlanossal, aztán később visszamentünk, kiderült, hogy csalinak használta és nem adta el. Sok az ilyen eset.
2018. okt. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!