Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Előfordul, hogy egy eladó...

Előfordul, hogy egy eladó ingatlan címét direkt rosszul adják meg a hirdetésben?

Figyelt kérdés
Nézegettem egy házat aminek a hirdetésében fel volt tüntetve az utca, és mivel arrafelé lakik apukám, útközben körülnéztünk... Csak kívülről akartunk látni a környéket, nem bemenni... Utcát megtaláltuk, csakhogy a ház nem volt ott, ebben szinte biztos vagyok. Alig volt pár ház abban az utcában és szinte minden kertbe be lehetett látni, felismertem volna a képek alapján.

2018. okt. 28. 17:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Elő. Az ingatlanosnak az az érdeke, hogy ne találd meg a házat, mert akkor esetleg őt megkerülve bizniszelsz a tulajjal.
2018. okt. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Persze, ez logikus, de akkor miért ad egyáltalán meg bármilyen utcanevet? Egyszerűbb kihagyni... A legtöbb háznál csak várost, esetleg városrészt írnak...
2018. okt. 28. 17:14
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én olyat is sokat látok, hogy városon kívüli, rosszabb környéken lévő házakat hirdetnek a közeli városrészeken kiírva, hátha az arra nézelődők rákapnak egy olcsóbb lakásra. Esetleg névtelen utca miatt kiírnak egy közelit, hogy behatárolható legyen a környék.
2018. okt. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
scam gyanús
2018. okt. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A kerület stimmel?

Mert vannak azonos nevű utcák más-más kerületben.

2018. okt. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
És ha engem hívnak egy albérlet miatt? A mobilszámom nem nyílvános, nem akarok kiadni semmit. De legalább huszan hívtak. Rossz számot adtak meg.
2018. okt. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Mi néztünk egy lakást, az ingatlanostól rákérdeztem a címre. 9 emeletes az épület. Majd elküldi mert fejből nem tudja...indulásig nem küldte el, rákérdeztem, megmondta. Odaértünk előbb, szétnéztünk, találgattuk vajon melyik lakás lehet amikor megjelent az ingatlanos és mosolyogva azt mondta,hogy kicsit arrébb, nem azt a számot adta meg.


Azt viszont nem értem,hogy a hirdetésben miért írták ki a címet ha nem akarták pontosan tudatni?

Lehet,hogy a hirdetést rosszul rögzítették és nem az eladó a hibás.

Bár ha hirdetek csak megnézem hogy is jelenik meg.


Itt nem hinném,hogy szándékos félrevezetésről van szó, inkább elírásról.


Lehet,hogy érdemes lett volna megállni, hátha valaki tudott volna segíteni ebben, bár nem tudom mekkora településről van szó.

2018. okt. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem írták a pontos címet, csak az utcát, de mivel kicsi, így könnyű lett volna megtalálni képek alapján. Közben kiderült mi a baj, hogy az utca több 10 méterrel, egy patakkal, erdővel, 45 fokos szögben bedőlve folytatódik valahol a távolban, ahova rá sem lehet látni (szóval azt hittük nincs ott már semmi) és a térképen sem lehet megtalálni. Konkrétan az egész utcát nem találja a google maps.
2018. okt. 30. 21:21
 9/10 anonim ***** válasza:
Itt is van ilyen, valamikor szőlőhegy volt, keskeny szekérutakkal. Egy neve van. De az utca elágazik jobb és bal felé is, sőt, a zsákutcák (közök) neve is ugyanaz. A számozás követhetetlen, pizzafutárok, netes szerelők és kezdő postások rémálma. Az utca elején, a jobb oldalon nincs számozás, mert azok a főútra nyíló telkek, bár autóskapuk ott vannak, az elágazásig. Szemben van házszám. De a 2. felett 12. Kész káosz.
2018. okt. 31. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Bocs, nem Szentendre és Szivárvány utca? Az még egy mély vízmosáson is átmegy. Jó nagy bozótban.
2018. okt. 31. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!