Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Véleményeket kérhetnék Csepel...

Szanyú kérdése:

Véleményeket kérhetnék Csepel Háros környékéről? Pl közbiztonság stb

Figyelt kérdés
Most szeretnénk ott házat venni de elég rosszakat hallottam Csepelről Igaz hogy már rosszabb mint a VIII. kerület? Most ott lakunk nem szeretnék csömörből vödörbe...köszönöm!

2018. nov. 6. 15:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem fogsz ilyen jellegű infókat megtudni, mert akik eddig Csepelre mentek, senki nem került elő...

Írd már le kérlek, hogy miket hallottál, kíváncsi vagyok! :-)

2018. nov. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%

Van kisebbség de annyira nem vészes. Inkább a dülők végeiben laknak. Ha közel van a Rákóczi úthoz a ház még jó is lehet.


Off. Sosem értettem miért jobb megkérdezni, nem pedig odamenni és körbenézni??

2018. nov. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
Amúgy a VIII. kerületnél fényévekkel jobb.
2018. nov. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nyilván kifogok menni megnézni de elöbb adok ottlakók véleményére mint arra hogy én teszek egy kőrt ott.Abból ezen nem derülnek ki.

Hát olyanokat hallottam hogy sokkal durvább már mint a nyolc kerület .meg ismerősön dolgozott kajáldában és hogy ott a rendőrök akik bementek mondták hogy milyen durva lett Csepel...meg hogy akiket kizavarnak a hős utcából azokat oda telepítik..na meg sok ilyen...nekem személy szerint nem lenne vele bajom de jó olvasni a pozitív véleményeket.köszönöm!

2018. nov. 6. 17:19
 5/8 A kérdező kommentje:
jaa..meg hogy valami utcákat biztonsági őrök védik olyan nagy a veszély..
2018. nov. 6. 17:22
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Jól mondta KALAP ÚR, el kell menni!

Beszélgetni az ott lakókkal, a boltossal, a kocsmában egy kávé mellett kifaggatni az embereket.

Itt nagyon kevesen lakhatnak Hároson, azok közül sem mindegyik olvassa a kérdésed és utána még mindig nem biztos, hogy kompetens a véleménye, mert ő éppen úgy gondolja.

Én olyan helyen lakom közel 20 éve, ahonnan az előttem lakó elmenekült (igaz nem a kisebbség miatt!) és mikor megkötöttük a szerződést, ellátott mindenféle tanácsokkal, hogy éljem túl ezt a "földi poklot".

Ezzel szemben mi imádunk itt élni, a 20 év alatt soha senki nem bántott, csak jót tapasztaltunk, életünk legnyugisabb helye.

Szóval ez erősen szubjektív dolog!

A fenti litániám ellenére azért elmondanám, hogy ott, ahol olcsók az ingatlanok, nem véletlenül olcsók! ... csak kérdés, hogy nálatok mi a tűréshatár.

2018. nov. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Más is a VIII. kerületből menekül? Kérdező, te honnan? Én a Százados negyedből (ex Kerepesdűlő) szeretnék és szintén Csepelre. Én leginkább a Béke teret ismerem és összehasonlíthatatlan a nyolccal.

Szerintem Hároson is jártam már.

2018. nov. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mi a népszínház utcától nem messze lakunk.Igazából a környezet ami nagyon zavar...hugy szar alkoholisták drogosok mindenhol.Nem egy gyereknevelésre alkalmas hely :( Igazából a csepeli lakásról letettünk mert közölte az ingatlanos hogy ő nem lakna ott sok a kissebbség nagyon abban az utcában.Szilvafa utca egyébként és konkrétan szemét hegyek mindenhol....nem tudom milyen ingatlanos mond ilyet XD de ő mondta....ugyhogy marad tovább a keresgélés :/
2018. nov. 12. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!