Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Hatalmas kistégla épülettel...

Hatalmas kistégla épülettel mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés

Valamikor malom, vagy valami egyéb mezőgazdasági épület lehetett. Kérdés, mit lehet vele kezdeni, hogy hasznot hozzon, akármilyen formában?


Nektek ha ilyenetek lenne, mit csinálnátok vele? Eladni nem hiszem hogy el lehet, kinek kéne.


Istállónak nem hiszem hogy jó, túl magas.



2018. nov. 8. 10:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Raktár? Valami műhely, kisebb üzem esetleg.
2018. nov. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát ehhez baromira ismerni kellene az elhelyezkedését, a lehetőségeket a környéken, az ingatlanfejlesztés külön iparág, nem ilyen hasraütök oszt az legyen.

Ismerősök foglalkoztak nagyon sokáig egy malom sorsával, kis település belvárosában volt, évtizedes hajcihő volt, hogy mi legyen vele, mert műemlék, bontani nem lehet, gyönyörű, viszont a fenntartása annyira nem gazdaságos, hogy semmi nem maradt meg benne. Volt amúgy múzeum, ajándékbolt, étterem.


Szóval látatlanban passz. Lehet lakást csinálnék belőle, de biztos többe kerülne, mint egy új építés, úgyhogy csak nagyon sok felesleges millióval vágnék bele.

2018. nov. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ez egy kis eldugott faluban van, ráadásul Borsodban.


Lehet felesleges vele foglalkozni. Költeni biztos nem akarnék (annyit) rá, hogy pl. lakások legyenek benne...

2018. nov. 8. 11:27
 4/5 anonim ***** válasza:
Hirdesd meg hasznosítandó ipari ingatlanként. Itt is volt egy malom, dettó Borsod, nagyon szomorú voltam amikor elbontották. Nem is tudtam róla, csak egy hétig nem jártam arra nézem, valami nem stimmel: malom sehol!
2018. nov. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Retrósítsd.
2018. nov. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!