Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Borsodban és Szabolcsban...

Borsodban és Szabolcsban milyen ingatlanárakra lehet számítani?

Figyelt kérdés

Közepes városokban, mint pl. Kisvárda vagy Sátoraljaújhely.


Érdemes onnan örökölt ingatlant megtartani még pár évig?

Várható, hogy kicsit fejebb mennek az ottani árak?


Vagy mielőbb el kell adni?



2018. dec. 1. 22:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Attol fugg mekkora es milyen ingatlanrol van szo. Bar Kisvarda az egy sz.r kornyek tele ciganyokkal es fuvesekkel ott nemsokan vasarolnanak ingatlant a kozeljovoben, onnan minnel elobb elpasszolnam ugyanis ha megtudjak hogy lakatlan vagy nem mukodik ott semmi akkor beszaggatjak az ablakokat betornek stb...(nagyon sok ismerosom munkatarsam odavalosi es ok meselik milyen kornyek) Viszont Satoraljaujhely az nagyon jo terulet biztosan szep aron elkelne.
2018. dec. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
2 szobás panel. Első emeleten, lakótelepen.
2018. dec. 1. 23:33
 3/7 anonim ***** válasza:
42%
Igy is eladhatatlan minden hova szeretnél várni. Borsod és Szabolcs ne feledd helyiek az olcsó ingatlant keresik, akinek pénze van csak újépítésű lakást vesz, a többi pedig házat. Kiadni ki tudod értelmes áron, de hogy többért eladni pár év múlva, nem hiszem.
2018. dec. 2. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%
#1 nincs igazad teljesen. Sátoraljaújhely ugyan jó hely(nek tűnik) de ott is rengeteg a cigány. Tudom, nem messze lakok.
2018. dec. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%
En voltam Satoraljaujhelyen es nekem tetszett a kornyek (vagy csak egy reszet lattam?!) es azert hittem hogy nincs sok cigany ... Akkor megsem jo ugytunik.
2018. dec. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Vannak városrészek amik konkrétan telepek. Sajnos... Pedig a Sátor-hegy és környéke...
2018. dec. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
53%
Az egyest eléggé félreinformálták Kisvárdán végeztem a középsulit bár igen előfordul a cigó, de ez az ablakbetörés nagyon nagy hazugság tele van ún. gazdagabb negyedekkel Várda. 12-15 misi egy normálisabb ház, lakás 8 körül.
2019. febr. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!