Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Mennyire nehéz eladni ma egy...

Mennyire nehéz eladni ma egy ikerház-részt?

Figyelt kérdés
Osztatlan közös tulajdon. Nagy kertre épült 70es években egy kb 120nmes ikerház. Pince, padlás és 2 lakórész, különálló garázzsal. Mennyire lehet eladni egy lakrészt? Meg lehet egyáltalán osztani egy ilyen ingatlant? Mi kell ehhez?
2019. jan. 18. 18:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Más mucsajröcsögén, és más frekventált helyen...
2019. jan. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
BPtől 25kmre.
2019. jan. 18. 22:13
 3/6 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne eladni? Megfelelő árazás, aztán majd jön valaki, akinek pont ez kell. (azt nem tudom, hogy mikor jön :)).
2019. jan. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Bp-től 25 km-re nem lehet túl nehéz eladni, hacsak nem valami nagyon rossz környéken van.

Természetesen meg lehet osztani az ingatlant, amennyiben mindkét része önállóan lakható. De nem is muszáj, mert így is el lehet adni. Hogy mennyi jelentkező lesz, az a konkrét ingatlantól függ.

2019. jan. 19. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A múltkorában pont egy régi kistégla falú (vagy vályog nem tudom) ikerház felében, a választófal melletti szobában tartózkodtam, konkrétan minden köhögés, és némi tompa beszéd áthallatszott...
2019. jan. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Na, sikerült? Szerintem lehetetlen. Max a másik tulajdonos megveszi, ha kell neki az egész. A baj az osztatlan közös telek.
2019. máj. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!