Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Miskolci Unipark45 lakasokat...

Miskolci Unipark45 lakasokat ismeri valaki?

Figyelt kérdés
Felujitott hazban, felujitott lakasok, elerheto aron. Nyilvan van hatulutoje a dolognak, de azt leszamitva, hogy Miskolc, van mas? Kicsit kiesik, de milyen a kozvelen kornyek? Nagyon veszes? Vett mar valaki itt lakast?

2019. márc. 19. 23:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Csak az épületről tudok véleményt mondani.

Mivel meglévő régi épület felújítása ezért a régi épület hangszigetelési problémáit (betonpaneles épület) szinte biztos, hogy nem tudták megoldani.

A kis (nagyon kis) lakások miatt sok ember lesz kis helyen, borítékolható a konfliktus.

2019. márc. 20. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi. Elvileg ez irodaház volt régen. Utcakép alapján viszont egész nyugis környéknek tűnik, sok üzlet van körülötte, ami valamennyire biztonságérzetet ad. Remélem, lesz valaki, aki már vett vagy legalább megnézett itt lakást

Egyébként befektetésnek gondoltam

2019. márc. 20. 03:10
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne!

Miskolc tokaji kivezetőjénél van, a város határában. Szemben vele cigánytelep az egész blokk, a vasútállomás és a kiszemelt ingatlan között. Mögötte ipari terület és a másik cigánytelep, kifelé pedig bevásárlóközpontok. Gyalogos távon belül nincsen semmi, ami mondjuk élelmiszerüzlet lenne.

Hirdetik már vagy 5 éve, azóta felújítottak azok a lakások, képzelheted. Az üzletben dolgozók próbálják kikergetni belőle a csöveseket és a drogosokat, nem lakik benne senki.


Én nem is értem ezt a beruházást, egyáltalán nem lakóövezet és esélye sincs azzá válni.

2019. márc. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi, nagyon hasznos volt a hozzászólásod
2019. márc. 21. 01:37
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is utánanéztem már a hirdetés tényleg vonzó volt..

A környék viszont egy igazi lepratelep sajnos mindenfelé, nem véletlenül olyan olcsóak a lakások

2019. ápr. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Valtozott valami?
2020. jan. 3. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem èpült át a környèk ès nem lettek újabbak a lakások.
2020. jan. 3. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!