Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Vas, Veszprém vagy Komárom-Esz...

Vas, Veszprém vagy Komárom-Esztergom megyében olcsóbbak az ingatlanok?

Figyelt kérdés

Melyik megyében lehet könnyebben saját ingatlanhoz jutni? Valamilyen falusi parasztház vagy hétvégi ház kellene minél olcsóbban.


Ahogy észrevettem Veszprém megye elég drága, de ez tetszik a legjobban, a várost nagyon szeretem, szívesen költöznék valami környező faluba és bejárni Veszprémbe. Imádom ezt a helyet, de ahogy észrevettem a turizmus miatt nagyon felmentek az árak, és emiatt nehéz megvenni állandó lakhatásra az ingatlanokat!


Vas eléggé közömbös számomra, de ez van elsődlegesen a tervben, mert ahogy nézegettem, itt olcsóbbak egy fokkal az ingatlanok és Szombathely nem rossz város ahogy hallottam.


Komárom-Esztergom szintén közömbös számomra.


Bónusznak gondolkodtam Somogy megyén, ez lenne ilyen szempontból a legreálisabb, de sajnos ki kellett lőnöm, mert állítólag nagyon "sötét"...


Mi a véleményetek?


Köszönöm!


2019. ápr. 7. 22:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom, honnan költöznél, de nagyon el vagy tájolódva.


Ui. ezek a megyék nem homogének.

Veszprém megyében ott van Devecser is, tele cigánnyal. Ott biztos találsz olcsó ingatlant! :DDDD

Komárom-Esztergom megyében van Tatabányán pl. a 6-es telep és a Mésztelep. Sétálj ott egyszer egy nagyot, aztán majd örülsz, ha épségben kijutsz onnan. Szintén etnikai okok miatt.

2019. ápr. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én Komárom-Esztergomot ismerem jobban. Ahogy az első válaszoló írja, vannak elég vad részek, tele színesbőrűekkel, meg amúgy vannak nagyon szép, de drága helyek, pl. a dunakanyari rész. Nagyon meg kell nézni a települést, ahova költözöl, hogy milyen a lakosság összetétele, mennyire vannak a városok stb.
2019. ápr. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Lehet igazatok van, belátom, ezért örülnék a felvilágosításnak! Engem csak az érdekelne, a jövőben, vagy akár most hol könnyebb ingatlanhoz jutni. Kicsi a keret, és mindenképp valami eldugott helyre tudnék csak menni és bejárni messziről dolgozni.
2019. ápr. 8. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!