Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Ti vennétek látatlanba árverés...

Ti vennétek látatlanba árveréses ingatlant ilyen esetben?

Figyelt kérdés

pro:

90-es években épült

tégla vagy szilikát falú

műanyag vagy legalábbis szigetelt faablakos

ránézésre min. 100m2, de nem sokkal nagyobb -> fűtés

repedést nem látok sehol

modern, jó állapotú cseréptető (korához képest)

2 kémény

nem látok gázkonvektor kivezetést -> központi vagy legalábbis cserépkályhás fűtés

1/1, tehermentes (se szolgalmi, se egyéb jog nincs rajta)


kontra:

réges-régóta lakatlan

belső állapot ismeretlen, ergo lehet totál felújítás szükséges


A lényeg, ti vennétek / vettetek-e már így?

Árveréses beköltözhető lakásokat viszik jó helyen mint a cukrot, vélhetően szintén belső megtekintés nélkül... pedig egy panel is viszi a pénzt ha romos.


2019. ápr. 24. 10:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy hol van és mennyiért.

Legutóbb volt Siófokon a centrumban egy kívülről nagyon pofás, amit telekáron vittek el.

Nos, ilyen áron és ott, ezek után tök mindegy, hogy belül mi van.

2019. ápr. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szerintem megéri a kért összeget az ingatlan, még ha felújítandó is. Maradnék ennyiben. Az általad említett példa is hasonló mint ez. Gondolom ott maga a telek ért annyit, a rajta lévő ingatlanból maga a négy fal is már megérte.
2019. ápr. 24. 11:06
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan úgy gondolod, hogy ennyi infóból bárki értelmeset tud majd neked mondani? Te most megerősítést vársz, hogy meghozd a döntést. Ha minden oké az ingatlannal, akkor mitől félsz? Nem tudjuk, merre van, nem tudjuk, mennyivel lehet a piaci ár alatt megszerezni, semmit nem tudunk.
2019. ápr. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 xswerdy ***** válasza:
100%
ha nem lehet belülről megnézni, akkor addig menj el árban, hogy ha belül az elképezhető legrosszabb, még akkor is megérje.
2019. ápr. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#4 Én is így gondoltam. A minimál ára most olyan, hogy megérné még úgy is.


#3 nem megyek részletekbe bele, egy kép alapján ti se tudtok többet mondani. És nem is azt kérdeztem hogy tiszerintetek nekem megéri-e, hanem hogy ti vettetek-e már így

2019. ápr. 27. 08:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!