Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Dunaújvárosban miért ilyen...

Dunaújvárosban miért ilyen olcsók az ingatlanok?

Figyelt kérdés
Nézegettem a hirdetéseket és relatíve nagyon olcsónak találtam őket. 15-17 millióért már lehet olyan lakásokat kapni, ami pesten 40-50 millió egy jobb kerületben. Annyira nincs a világ végén sem és nem egy falu.
2019. ápr. 28. 10:13
 1/5 anonim ***** válasza:
62%
Pesten vannak túlárazva az ingatlanok. Azért 800 ezres négyzetméterár... Hát na...
2019. ápr. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Persze ez világos, sosem voltam Dunaújvárosban, gondoltam esetleg van valami amiről nem tudok ezzel kapcsoltban.
2019. ápr. 28. 10:24
 3/5 anonim ***** válasza:
81%

Én hallomásból úgy tudom, hogy Dunaújváros olyan mint Miskolc. És ezzel mindent megmondtam azt hiszem.

Bár biztos ott is vannak ilyen-olyan részek, csak tájékozódni kell.

2019. ápr. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
49%
Budapesten alapból magasabbak az árak, mivel ott van a legtöbb munkalehetőség, nagyn sokan odavándorolnak emiatt. Szerintem DUnaújvárosban 17 millió baromi sok egy lakásért. Nálunk Kecskeméten pl. egy garzon (32 nm2 körülbelül) 11-12 millió, 5 éve pont egy ugyanilyen 5 millió volt és az teljesen reális ár volt érte az itteni munkalehetőségeket és fizetéseket nézve
2019. ápr. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert egy lepukkant gyártelep. Van némi munkalehetőség ott, nem egy Ózd, de azért nem sok jót kínál. Kicsit élhetetlennek mondanám.
2019. máj. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!