Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Érdemes-e Lábatlanra költözni?

Érdemes-e Lábatlanra költözni?

Figyelt kérdés
Komárom megyei település a Duna partján, kedvezőnek tűnő áron is találni ott eladó ingatlanokat.

2019. máj. 14. 15:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha garantáltan lesz munkád, akkor érdemes. A lakossága folyamatosan nő,(remélhetőleg nem csak a cigányok) ennek nyilván oka van. Azért menj el személyesen és beszélgess, de ne az eladóval, hanem az emberekkel! Cigányok persze vannak, de hol nincsenek?
2019. máj. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Rokonaim ott laknak és szeretnek ott lenni. Régen sokat jártam oda és igazából 1-2 hely van ahol több a cigány de a házak állapotáról látszódik is... oda nem szivesen járnék.

Vannak jó kis kertes házak és ha jól emlékszem egy lakótelep van arrafele.

2019. máj. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha tudsz munkát szerezni, akkor nem rossz.

A közlekedés viszont botrány.

2019. máj. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát a főút annyira zajos, hogy csak füldugóval lehet elviselni, bár ha süket vagy, akkor ez nem téma. A forgalom a mellékutcákban is idegesítően nagy. Ezt leszámítva nagyon jó hely lenne, de sajnos nekem ez teljesen megkeseríti az életem ott.
2023. jan. 22. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!