Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » 10-es út mellett lakni?

10-es út mellett lakni?

Figyelt kérdés
Felmerült ötletként költöznék pl a Pilisbe, Pesten iszonyat drágák a lakások, a falvakban meg igencsak olcsóbb, viszont a bökkenő az a 10-es út. Laktam már főút mellett az viszont jóval csendesebb volt, 0 kamion. Itt meg sorba mennek, félő, hogy a házat is tönkre tenné. A szerencse, hogy a háznak hátsó szobája is van, így nem az utcafronti egyikébe aludnék. Nem tudom mi legyen.

2018. szept. 13. 14:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Inged gatyád rá fog menni az ingázásra, ha nincs helyben munkád, vagy otthon melózól. Az időről meg ne is beszéljünk, mikor délután beáll minden.
2018. szept. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mondjunk Üröm 10-es úthoz vagy pilisborosjenői része azért jó, mert ott van az esztergomi vonat (gyorsított is), tiszta, modern, gyors, illetve a BKK (218-as busz) és az Árpád-hídhoz bejáró Volánbuszok. Az ingatlanok lejtőre épültek, de ha szigetelt az épület, termo ablakok, ajtók vannak, bent nem zajos. Mi is keresgéltünk arra évekkel ezelőtt, a vége Pilisvörösvár lett.
2018. szept. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenek ott az árak, de persze Csillaghegy, Rómaifürdő még drágább.

[link]

2018. szept. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2018. szept. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2018. szept. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szia! Érdeklődnék, hogy mi lett a döntésed, mert én is hasonlón gondolkodom. Köszi. :)
2019. máj. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!