Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Tényleg nagyon rossz a helyzet...

Tényleg nagyon rossz a helyzet Magyarország délkeleti részén? Lakást vennék, ott olcsó.

Figyelt kérdés
Nem szívesen mennék oda, de többre nem telik. Külföldön élek, de elobb utóbb kellene valami saját lakás, bármi esetre.
2019. júl. 4. 16:57
 1/2 anonim ***** válasza:
67%

Olcsó, de putri és szinte semmi munkalehetőség.

Amúgy élni lehet akármiben, tudnek mesélni... 5 evet húztam le lakóautóban, sajátépítesűben robur alapon, eleg nomád körülmények között.

2019. júl. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én onnan származom. Eljöttem onnan, mert én ott nem tudtam munkát találni. Igaz, én valahogy ügyetlenebb vagyok az "élő húspiacon", nehezen adom el magam. Az ottmaradt osztálytársaimnál is azt látom, hogyha bármi miatt állást váltanak/munka nélkül maradnak, több, mint egy év, mire kapnak egy normális munkát. Értsd: ahol bejelentik őket, és nem kell feketén hajnalban meg késő este, éjszaka túlórázni. Lassan már Borsodban is jobb az élet, mint Békésben.
2019. júl. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!