Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Melegként gyömrőre vagy...

Melegként gyömrőre vagy maglódra költözni öngyilkosság? Most egy 25 m2-en nyomorgunk a barátommal, a II. Kerben. Viszont én a xvii. Kerületben dolgozom és tetszik az a környék . Ebből a lakásból kapunk egy házat.

Figyelt kérdés
A párom lemaradt ő a xvi ban melozik. Nem érdekel a városi élet . Csak nem akarok atrocitást.
2019. júl. 8. 09:07
 1/3 mindentudó99 ***** válasza:
80%
Az a baj hogy azt hiszitek bárkit is érdekel ez. Senkit nem zavar. Azokkal van gond akik direkt iritálóan viselkednek. Pl A piactér közepén nekiálnak smárolni. Nálunk előfordult ilyen. Erre nincs szükség még férfi nő között se. Hogy magukban mit gondolnak az emberek az meg úgyse számít.
2019. júl. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
50%

Én arrafelé lakom, miért lenne más ez a környék, mint az összes többi, ha normálisan viselkedtek és éltek?

Tényleg a kutya nem foglalkozik veletek, ha ti nem provokáltok.

2019. júl. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
32%
ÓÓ mia a francnak nyitottam meg ezt a kérdést... átláthatatlan, kis sorközzel, talpas betű netre...gratula gyakorikérdések. Kis CSS módosítás már ráférne az oldalra nem csak a hirdetésből a pénzt bezsebelni.
2019. júl. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!