Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Hajdú B. megyében ki lehet...

Hajdú B. megyében ki lehet még fogni 4 millió (max) környékén valami "viskó szerűséget"?

Figyelt kérdés

Úgy alakult a párommal költöznék össze, de nem működik köztünk a kémia sajnos.


Jelenlegi városomat itt szeretném hagyni, mert sok itt az emlék és új ingerekre vágyom.


Arra gondoltam Debrecenben dolgoznék, mert tetszik ez a város, nyilván a mostani ingatlanárak mellett nehéz a vásárlás.


De kb. egy 30km-es körzetben mondjuk valami hétvégi házat ki lehet fogni, ahol 1 ember elfér és nem dől a fejére a ház?


Villany kellene, meg esetleg vezetékes víz, viszont ami a legfontosabb az az, hogy hivatalosan be tudjak jelentkezni, hogy ott élek. Pl. buszbérlet miatt stb. stb.



Azért tettem fel ezt a kérdést, mert az ingatlanportálokon gondolom nincs fent minden ház, és hátha valaki többet tud.


Annyit tudok eléggé drágul ez a hely a fejlődés miatt, de nyilván nem is a megyeszékhelyen kellene ingatlan.


2019. júl. 15. 18:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha az ingatlanportálokon nem találsz akkor nincs mese, csavargás. Jópár ház van mindenfelé amit nem is hirdetnek, csak ki van téve, hogy "ELADÓ" meg egy telefonszám és kész. Van, ami nem is eladó tulajdonképpen, de ha felkeresnéd a tulajdonost és tennél egy ajánlatot akkor belemenne. Én is tudok ilyeneket a környezetemben.
2019. júl. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez szinte debreceni:

[link]

[link]


Ez 20 km-re van Debrecentől:

[link]


Ez 35 km-re:

[link]


Ezek csak kapásból a Jófogásról, szóval nem lehetetlen!

(Rengeteg van!)

2019. júl. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Kedves válaszadók!


Nagyon köszönöm! A bocskaikerteseket én is láttam már, nagyon szemezek velük. Bár csak 1 millióm van össz-vissz, a többi részre hitel kell, talán adnak rá, meg be is lehet jelentkezni.

2019. júl. 16. 00:55
 4/4 anonim ***** válasza:
Debrecenben a Bayk András kertben van nagyon sok "viskó", legtöbbje egész jó állapotú és nem olyan drága, onnan jár be busz is a Kinizsi nyomdátol a belvárosba.
2019. júl. 17. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!