Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Honnan tudom kideríteni, hogy...

Honnan tudom kideríteni, hogy hol van a hangyák búvóhelye?

Figyelt kérdés
Vettem raid maxot. 2. emeleti lakókertről van sz, nem volt kinyitva az ablak, se semmi, felmostam többször és megint van pár. Valahol bent lehetnek, de honnan tudjam, hogy hova fújjam a cuccot?
2019. szept. 11. 13:53
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

A királynő nem is mozog? csak van valahol? A konyhában van a legtöbb morzsa elvileg, de oda sose mentek. Amerikai konyhás nappalink van. A hálóba sose mentek be, csak a nappaliban. A kanapé körül és a terasz ajtó előtt voltak.


iszonyatosan félek a királynőtől, az nagyon nagy. :O

2019. szept. 19. 12:02
 12/14 anonim ***** válasza:

A királynő nem hagyja el a bolyt, ha nem nagyon muszáj. Egy petézőgép, semmi mást nem csinál, csak petézik egész nap, a kaját is helybe hordják neki.

[link]

2019. szept. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Ne idegesíts már, itt kapok szívrohamot. Akkor miből élnek? Sehol semmi. Honnan van ennyi tartalék? Nem lehet, hogy a királynő kint volt? Vagy olyan helyen, amit lefújtam és belehalt? Ez gci nagy....
2019. szept. 19. 21:58
 14/14 anonim ***** válasza:

Ööö, hát ez egy felnagyított kép. :)

Ha a dolgozókat vesszük alapul, a királynő nincs másfél centis.

Lehet, hogy egy másik lakás a központjuk, hozzád csak néha kirándulnak. Meg még pár egyéb lakásba.

2019. szept. 20. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!