Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Elektromos rágcsáló riasztó?

Elektromos rágcsáló riasztó?

Figyelt kérdés

riddex_pest_eprotect_halozati_eger_rovar_ragcsalo_riaszto_ultrahangos_digitalis_egerriaszto_szunyogriaszto_rovarriaszto_legyriaszto_3_ev_garancia_306

Ez a rágcsáló riasztót szeretném ki tenni hátra az ólakhoz. Mennyire zavarja meg ez a disznót a csirkeket meg a kutyámat. Vagy rájuk nincs hatással?


2019. nov. 3. 18:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Semelyik állatot nem fogja zavarni még azokat se amik ellen használnád.
2019. nov. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Hatástalanok. Méreg vagy csapda.
2019. nov. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Teljesen felesleges erre költeni, semmit sem fog használni.

A szomszédokkal összefogva hívjatok inkább rágcsálóirtót (Bábolna Bio).

2019. nov. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 mindentudó99 ***** válasza:
Én se hittem benne de nálam használ. Terménytárolóba tettem. Nincs egér. Legalábbis elvétve. Régebben kirágtak mindent folyt szét a gabona majd tocsogott az egérvizeletben. Borzasztó bűz volt. Ennek már nyoma sincs. Patkányok egyébként se tudnak bejutni. De a közelben van lyuk mergezem őket. Szerintem azokra hatástalan.
2019. nov. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ne dőlj be "Loóczi, Éva és Imi21" kamu véleményezésének!


Ha ezzel megoldódna az egér, patkány, szúnyog, légy és egyéb rovar probléma - így együttesen!:) - akkor nem 2ezerbe, hanem 200ezerbe kerülne.

Hozzáteszem, ha hatékony lenne az egerekre és a patkányokra, akkor az zavarná a disznókat, a kutyádat és a csirkéket is.

2019. nov. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

... mert gondolom erről beszélsz:

[link]

2019. nov. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
42%
semmit sem ér,cégnél használtunk ilyet,a rágcsálókat nem zavarta,igazából csak a mérgezés használ
2019. nov. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A macska a megoldás.
2019. nov. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!