Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Használt zongorától lehetek...

Használt zongorától lehetek ágyi poloskás?

Figyelt kérdés
Kaptam karácsonyra egy használt szintetizátort. És azt szeretném tudni lehetséges e hogy ezáltal ágyi poloskásak lettünk.
2019. dec. 26. 15:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Azok bárhol megbújnak.
2019. dec. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Már 2 hete megvan csak eldugták előlem. Az ágyneműtartóban volt. Senki nincs megcsípve. Akkor nincs baj?
2019. dec. 26. 16:04
 3/10 anonim ***** válasza:

Láttál már akárcsak egyetlen-egyet is, vagy csak kérdezed a lehetőséget?

Ha láttál, akkor bármivel bekerülhetett a lakásba. Ha nem láttál, akkor nézd meg a szintetizátort és ha látsz akár egyet is - fertőtlenítsd, rovartalanítsd ott is, ahol el volt rejtve a gép, ill. az egész lakást, mielőtt átmegy a szomszédba is! Ha netán már csípések is vannak valakin, akkor nincs mese - rovartalanítani kell, mert kegyetlenül kellemetlen tud lenni.

2019. dec. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem láttam még egyet sem csak kérdeztem hogy lehetséges e. Az ágynemű tartóban volt. Hogy menjek biztosra hogy nincs?
2019. dec. 26. 17:13
 5/10 anonim ***** válasza:
86%

Nem. Egyébként te nem használt zongorát kaptál, hanem használt szintetizátort. Nem ugyanaz. Egyébként teli van a lakás ágyi poloskával?


Mitől félsz ennyire, emberke?

2019. dec. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem zongora hanem szintetizátor. És nincs ágyi poloska csak úgy tudom így lehet elkapni és félek tőlük, ezért szerettem volna biztos lenni abban hogy nincs.
2019. dec. 26. 17:16
 7/10 mindentudó99 ***** válasza:
8%
Ha új akkor kínai. Na onnan viszont jöhetett barmilyen féreg. Halálos csípésűek is. Óvatosan csomagold ki
2019. dec. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem új hanem használt. Már írtam. És amúgy nagyon vicces vagy. Xd
2019. dec. 26. 17:24
 9/10 anonim ***** válasza:

Nézd át ismét (csak azért, hogy megnyugodj) a hangszert és az ágyneműtartót is, és ha nem találsz (a kinézetét a poloskának megtalálod az interneten, elég nagy ahhoz, hogy azonnal mészre vegyed), akkor nyugodj meg és ne fantáziálj.

Ilyen óvatoskodással akkor ne akaszd a kabátodat mások kabátjára a vendéglőben, rokonoknál stb.

2019. dec. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Zongora vagy szinti? Nem mindegy
2021. jan. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!