Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Mit csináljak a galambtojással?

Lildzsí kérdése:

Mit csináljak a galambtojással?

Figyelt kérdés
Ma egy galamtojásba botlottam a körfolyosón. Már egyszer keltek ki nálunk galambok és mindent összeszartak. Ezt nem akarom újra, de szettörni sincs szívem. Mit csináljak a tojással?

#tojás galamb otthon
2020. ápr. 19. 18:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan tedd a kukába, mert az már nem kelne ki amúgy sem, mert gondolom már áthűlt.
2020. ápr. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Teljesen friss, szerintem mai.
2020. ápr. 19. 18:57
 3/8 anonim ***** válasza:
43%

Nem látod, hogy honnan esett ki?Mert akkor esetleg vissza tudnád tenni? Túl magasan nem lehet, mert akkor összetört volna.

Azt nem mondom,hogy tartsd melegen, mert véletlenül sikerülne is, nem tudsz egy pici galambot életben tartani és csak sokkal rosszabb lenne látni, hogy éhen-szomjan hal.

2020. ápr. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

A tojás egy húsvéti díszlet fészkében van, és a galamb is ittvan, mert az is itt kelt ki. :D

szóval értitek, ha ott hagyom, kikel.

2020. ápr. 19. 20:03
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát ha húsvéti díszlet, abból bizony nyúl kel ki, nem galamb!
2020. ápr. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Add oda a macskának.
2020. ápr. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Tükörtojás esetleg? :D szerintem ha kiesett arra már nem sok esély van hogy kikeljen de ha a probléma gyökerét akarod megoldani akkor költöztesd át óvatosan a fészket olyan helyre hogy egyrészt megtalálja másrészt pedig ne zavarjon senkit
2020. máj. 19. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jaja, a szemétledobóba.
2020. máj. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!