Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Mi lehet ez az apró, fehéres...

Mi lehet ez az apró, fehéres szürkés rovar (ha egyáltalán az) ami éjszaka szokott előjönni és a szönyegek alatt futkorászik?

Figyelt kérdés

Tényleg nagyon kicsi és vékony,minden év tavaszán van pár. Egy kis mozdulat felé és gyorsan el is húzza a csíkot.

Ugye van az ezüstös pikkelyke de az ahogy rákerestem ennél jóval nagyobb és rondább.

Ez meg ilyen kis selymes izé,mint valami kis sperma,már nem tudom hogy írjam körül. :D Csomó módon próbáltam rákeresni de sehol nem találtam képet erről. Vagy ez is ezüstös pikkelyke csak még kicsiben?


2020. ápr. 24. 18:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Kép nem árt ha van, de leírtak alapján, valami lárva féleség.
2020. ápr. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom lekapni mert olyan gyors :/
2020. ápr. 24. 20:40
 3/5 A kérdező kommentje:
Meg amúgy,itt ahol van a gépem ezen a kis helyecskén,külön szőnyeg van mert a nagy nem ér el végig,és csak akkor szoktam látni ha lent van a szőnyeg és alatta futkos, ha felveszem a szőnyeget és csak simán a padló van itt sose látom
2020. ápr. 24. 20:59
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a fiatal pikkelyke. A neten felnagyítva látod... Meg nem is olyan sötét a pikkelyke, mint amilyen a fotókon. A legkisebbek csak pár mm-es kis fehéres állatkák, amik villámgyorsak.
2020. ápr. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Akkor ez fiatal tehát lesz még ennél nagyobb? Mert minden évben csak ugyanezeket láttam ugyanilyen méretben
2020. ápr. 25. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!