Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Hogy tudnék pókmentesen élni?

Hogy tudnék pókmentesen élni?

Figyelt kérdés

Igen, a kérdés komoly. Még lehetetlen megoldások is érdekelnek.

Cseszettül félek tőlük, már egy hajszáltól is összerezzenek néha. Meg a tudat, hogy SOHA nem vagyok biztonságban. A baj ott kezdődik hogy majdnem minden nap találok egyet a szobámban a belebotlás-félék széles skáláján, és nem túlzok! Nagyon furcsa nekem, mert a szobámat (emeleti) pár napja nyaltuk ki teljesen porszívóval (ez okból), meg egy ideje gyakrabban porszívózok, szeretek is, minden szokatlan sarkot, radiátor belsejét, meg nem is sorolnám.. És b.szottul ijesztő, hogy sokfélékre lelek. Mindig engem kell megtalálniuk, aki a legjobban fél, ezt értem, de van valami tipp mégis? Bízok a hasznos válaszokban, ötletekben.



2020. máj. 13. 21:54
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
90%

#9

Nem ezt fogja mondani, rengeteg ember él súlyos fóbiákkal, és a pók kifejezetten gyakori témája az ilyen irracionális félelmeknek. Szerintem látott már ilyet, ez egy kezelhető dolog. :)

2020. máj. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Jóindulattal üzenem mindenkinek, hogy szerintem nincs anachronofóbiám. Az nem lehet, hogy egy elfogott ökölnyi pók látványától ne fagyjon meg a vérem... esküszök valakinél akkor nem jó valami, ha ez nem történik így:D Továbbá kisebbektől pánikroham közelébe se kerülök.. Csak g*cire utálom őket. Szóval tényleg gyakorlati megoldások érdekeltek. Kipróbálom majd a mászórovarriasztót!
2020. máj. 17. 10:37
 13/16 anonim ***** válasza:

Kérdező, tagadhatod, de akkor is fóbiád van. Én is tartok a pókoktól, nem szeretném hogy rám másszanak, de amit te írsz, az beteges. Ezt nem bántásból írom, mint már többen írtuk, nem ritka vagy különleges vagy ciki a helyzeted egyáltalán. Az viszont tény, hogy nem egészséges, és minél hamarabb elfogadod ezt, annál hamarabb élhetsz normális életet.

Kenegetheted a rovarriasztót meg a szenteltvizet a sarkokba, de attól még nem lesz kellemes rettegésben élni.

2020. máj. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Jól van nem tagadom. Tegnap megláttam egyet a ferde plafonon (emeleti szoba), aznap már a másodikat!!, és gondolkodás nélkül zokogtam. Sose volt ilyen. Szó sincs róla hogy szégyellném. Annyira dühös vagyok erre. Szerencsére volt kit hívnom hogy elkapja. Ma nem is a szobámban aludtam, mentem a nappaliba. De még így is furcsa, hogy az életbe nem bántanám őket, nem akarok rosszat nekik így bosszúból, ahogy semmilyen más állatnak sem. Hogy egyem így meg őket, kedves #13-as?

Egyébiránt anyámmal intézkedni fogunk, mert a mindennapi 1-2 pók még Ausztáliában sem normális. Sanszos, hogy a padlás meg minden sz.rul van szigetelve, rajta leszünk a dolgon.

2020. máj. 18. 13:56
 15/16 A kérdező kommentje:

Áldjon meg téged a román élet..gyerekkorom óta vega vagyok, úgyhogy szerintem ne személyeskedj! Mit szólsz hozzá?? Tudom nagyon nem téma, de erre muszáj volt válaszolnom.


Értem én hogy megesik a pók beltéren, nem vagyok hülye, na de ilyen sok?

2020. máj. 18. 23:34
 16/16 anonim ***** válasza:
Persze, bármelyik ajtónyitásnál be tud menni, vagy bemászik a szúnyogháló mellett vagy a lyukain ha olyan kicsi.
2020. máj. 19. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!