Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Hangyák ellen valami tipp?

Hangyák ellen valami tipp?

Figyelt kérdés

Körülbelül két hónappal ezelőtt ellepték a hangyák a lakás egyik szobáját, akkor felporszívóztam őket, aztán ecettel jó alaposan felmostam, illetve lemostam mindent, a lyukaikba ecetes vattát tömködtem. Pár hétig rendben volt minden, aztán ismét visszajöttek, igaz, jóval kevesebben. Ismételtem, amit először csináltam. Ezt ezután még kétszer megtettem, szépen el is tűntek, csak néha-néha akadt egy.

Azonban a héten ismét előbukkantak így az esős idő miatt, hiába ecetezem őket, egyszerűen jönnek és jönnek, meg sem kottyan nekik. Nem találok újabb lyukat, egyszerűen elképzelni nem tudom, hol jöhetnek be.

Mit tudok ellenük tenni? Már nagyon bosszantanak, bogárfóbiám van, már lassan ott tartok, hogy nem alszom a szobámban. Rovarirtó szerek sem használtak, teljesen el vagyok keseredve... Egyébként földszinti lakás, rendszeresen takarítva van, a hálóban nincs éve, nem tárolok bent semmilyen élelmiszert.

A tanácsokat, tippeket előre is nagyon köszönöm!



2020. jún. 17. 01:43
 1/4 anonim ***** válasza:
26%
Én hallottam olyasmiről, hogy az élesztőt teszel nekik ki, azt ha viszik, azután elfogyasztják, felpuffadnak és nyekk
2020. jún. 17. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%
Én ugyanezt hallottam, csak élesztő helyett sütőporral.
2020. jún. 17. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
91%

Nem kell semmilyen házi kegyszer-vegyszer, vegyél ilyet, garantáltan kiírtja még a bolyt is, mert becipelik a mérget és ezzel etetik az utódokat is:

[link]

Nekünk a vadonatúj, üres lakásban az egyik szobában volt annyi hangya, hogy amikor benéztünk, olyan volt, mintha 5 kg mák lenne szétszórva.

Feltettünk ilyeneket, ennek több éve és azóta sincs egy sem!

2020. jún. 17. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket, kipróbálom mindet!
2020. jún. 17. 13:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!