Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » A Raid Max mászórovarirtó...

A Raid Max mászórovarirtó kártékony macskákra?

Figyelt kérdés

Mai napon fújtam be vele az egyik szobát, lehet tőle baja a cicának? Nem engedtem bemenni, és ha kártékony számára, akkor megoldható, hogy egyáltalán ne menjen be.

Ha veszélyes rá, hány napig ne hagyjam bemenni a szobába?



2020. jún. 17. 21:25
 1/4 anonim ***** válasza:
46%

Mivel emberekre, különösen gyerekekre lenyelve, belélegezve akár halált is okozva mérgező, én a kutyát-macskát sem engedném be.

Én csak akkor engedném be, ha már a rovarok eltűntek és ahova szórtam belőle felmostam.

2020. jún. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm szépen!
2020. jún. 18. 13:22
 3/4 anonim ***** válasza:
57%

Lenyelve egy kisgyereknek is kb. egy decit meg kell innia belőle, ha igazán komoly problémát akar. Szóval, egyáltalán nem olyan veszélyes. Ha csak nyalogatja a lefújt tárgyakat, attól nem lesz még egy hasmenése se. A benne lévő két hatóanyag a "gyakorlatilag nem mérgező" kategóriába tartozik.

Macskáknál előfordul, hogy extra érzékenyek valamire, amire az ember nem, de szerintem se a cipermetrin, se az imiprotrin nem ilyen.

Azért az nem baj, ha nem engeded be a macskát addig, ameddig fel nem mosol.

2020. jún. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm szépen mindkettőtöknek :)
2020. jún. 24. 20:07

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!