Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Gipszkarton fal mögött rágcsál...

Gipszkarton fal mögött rágcsáló? Érdemes ebben az esetben is szakembert hívni?

Figyelt kérdés

3 napja költöztem be,most épült. Már a 2. éjjel kaparászást és rágcsálást hallok az egyik falból.

Olvastam,hogy a legjobb megoldás ha megkeresem a lyukat ahol bemegy és csapdát teszek ki,de ezt nem tudom kivitelezni.

Egyrészt ikerház, a szomszéd egy rosszindulatú ember,biztosan nem enged be. Másrészt azon az oldalon egy hosszú több részből álló kamrája van amin megtalálni azt a lyukat szinte lehetetlen.

A padlás felől tudok közelíteni (tegnap 3 csapdát tettem ki ott) de nem biztos,hogy onnan megy be.

Mit tegyek? Bontsam ki a falat egy kis részen és tegyek be csapdát ott is?

Vagy hívjak szakembert,fog tudni így is segíteni vajon,hogy nem tudjuk az épületet körbe járni?

Nem is értem,,hogy kerül oda szakember csinálta a falat,hogy a fenébe lehet rajta már azonnal lyuk?

Bármi ötlet vagy tapasztalat van szívesen fogadom.


2020. jún. 30. 08:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy rágcsáló? Ha igen, nem fog nálad kifúrni, mert nem szereti a gipszet rágni.
2020. júl. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat,szerencsére tényleg nem az volt. Kiderült hogy egy orrszarvú bogár volt benne :)

Valószínűleg mikor csinálták a falat bemászott és ott is ragadt.

Nyitottunk egy kis rést,hogy lássuk mi van ott és akkor kijött.

2020. júl. 14. 09:39

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!